Bradley Cooper opowiedział o ataku nożownika! „Goniłem go po schodach”

2021-12-02 9:29 AM
Bradley Cooper
Autor: Rex Features/East News

Bradley Cooper padł ofiarą nożownika. Dwa lata temu amerykański aktor został zaatakowany w metrze. O brawurowej akcji opowiedział w podcaście "Armchair Expert" prowadzonym przez Daxa Sheparda.

Gwiazdy muszą stale mieć się na baczności. Na ich zdrowie i życie czyha wiele niebezpieczeństw. W niebezpiecznej sytuacji w 2019 roku znalazł się amerykański aktor Bradley Cooper. W najnowszym wywiadzie gwiazdor opowiedział o wydarzeniach, jakie miały miejsce w nowojorskim metrze.

Cała sytuacja rozegrała się, podczas gdy aktor jechał odebrać córkę ze szkoły.

Byłem w metrze o 11.45, aby odebrać Leę ze szkoły w centrum miasta. Zostałem zatrzymany przez nożownika. To było dość szalone.

- zaczął, po czym dodał, że jego czujność została uśpiona, ponieważ miał na sobie słuchawki na uszach, które dodatkowo redukowały hałas.

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Zdałem sobie sprawę, że poczułem się zbyt komfortowo na mieście. Straciłem czujność. Byłem na samym końcu metra i nagle poczułem, jak ktoś się zbliża, ale pomyślałem: „pewnie chce sobie zrobić zdjęcie, czy coś”. Kiedy się odwróciłem i spojrzałem w dół, zobaczyłem nóż, dwu i pół calowe ostrze. Popchnąłem go, zacząłem biec, przeskoczyłem przez bramki i schowałem się. Wyjąłem telefon i zacząłem robić mu zdjęcia.

- relacjonował.

Przeskoczył, uciekł. Potem goniłem go po schodach. Zaczął biec w górę Siódmej Alei. Zrobiłem mu jeszcze dwa zdjęcia. Pokazałem te zdjęcia policjantom, którzy stali niedaleko.

 - mówił, dodając, że funkcjonariusze natychmiast kazali sprawdzić mu, czy nie został dźgnięty, ponieważ wiele osób doznaje szoku po ataku.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...
NAJNOWSZE