Ewa Minge też skomentowała wywiad Bożeny Dykiel! Mocne słowa

2021-10-27 8:50 AM
Ewa Minge
Autor: WBF

Występ Bożeny Dykiel w sobotnim programie Dzień Dobry TVN odbił się w mediach szerokim echem. W programie śniadaniowym aktorka odniosła się m.in. do depresji. Jej słowa wywołały spore poruszenie nie tylko wśród internautów, ale także wśród gwiazd. Wywiad skomentowała już Agnieszka Woźniak-Starak, teraz ostre słowa w jej kierunku padły z ust Ewy Minge.

W sobotnim wydaniu programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN jednym z gości była Bożena Dykiel. Aktorka podczas rozmowy z prowadzącymi odniosła się m.in. do depresji.

Głośno powiedziała, co o niej sądzi, a raczej czym jest spowodowana. Według Dykiel to nic innego, jak braki litu w organizmie.

Teorie aktorki poruszyły Internet. Na odzew gwiazda „Na wspólnej” nie musiała długo czekać. Internauci zabrali się za komentowanie. Suchej nitki na niej nie pozostawiły także gwiazdy. Głos w sprawie zabrała już Agnieszka Woźniak-Starak, a teraz swoje zdanie na ten temat postanowiła wyrazić również projektantka Ewa Minge.

W rozmowie z Pudelkiem Minge nie przebierała w słowach.

Zacznę od tego, że choroby psychiczne są bardzo ważne, a szpitale w Polsce niedoszacowane. Rozwój nowych technologii prześcignął rozwój emocjonalny. Myślę, że Bożena Dykiel, która jest fantastyczną aktorką, dostała kilka minut w telewizji na żywo i ta technologia ją przerosła.

– mówiła projektantka.

Wydaje mi się, że mogły być jakieś okoliczności łagodzące, nie chciałabym jej w żaden sposób piętnować. Ja bym się zastanowiła, dlaczego była twarzą fundacji. Absolutnie to, co powiedziała, jest fatalne, szerzenie takich teorii jest niezwykle negatywne. 

– dodała, próbując łagodnie podejść do tematu.

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Jestem w pierwszej ciąży, to wzbudza tyle emocji! Właśnie kupiłam dziecku pierwszy prezent i bardzo się wzruszyłam! Tyle emocji przy książeczce. Strach pomyśleć, co będzie dalej. Kim jestem?

Zobacz też: 

NAJNOWSZE