Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała wywiad z Bożeną Dykiel!

2021-10-26 6:50 RD
Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: WBF

Wypowiedzi Bożeny Dykiel w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN nadal są szeroko komentowane. Głos w sprawie zabrała również Agnieszka Woźniak-Starak, która prowadziła rozmowę z aktorką. Co powiedziała dziennikarka? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Wywiad z Bożeną Dykiel, który odbył się (na żywo) w minioną sobotę w Dzień Dobry TVN odbił się szerokim echem przede wszystkim w mediach społecznościowych. Aktorka na kanapach programu śniadaniowego skomentowała między innymi sytuację związaną z pandemią twierdząc, że “ostatnie dwa lata to jest walka świata z ludźmi - z bogaczami, którzy chcą nami rządzić”. 

Dykiel, która BYŁA (bo już nie jest) jedną z ambasadorek fundacji “Twarze depresji” zabrała głos również w sprawie depresji. Stwierdziła, że chorobę wywołują braki litu w organizmie, dlatego "trzeba uważać, co się wpuszcza do pyska". Zaleciła również, aby "ruszać się, czytać, nie tylko gapić się w telefon i telewizor".

Fundacja zerwała z nią współpracę. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Przez długi czas internauci próbowali zapytać, co o całej sprawie sądzi Agnieszka Woźniak-Starak, która wtedy, razem z Ewą Drzyzgą, prowadziła program. 

Wiecie co? Wszystko dzieje się po coś. Czasem z najtrudniejszych sytuacji rodzi się coś dobrego. Śledzę to, co dzieje się w mediach po naszej głośnej, sobotniej rozmowie z Panią Bożeną Dykiel. Tak, to było duże zaskoczenie, ale bardzo się cieszę, że nasz program rozpoczął tak szeroką, merytoryczną i potrzebną dyskusję na temat depresji. Myślę, że nauczymy się z niej o wiele więcej niż z kolejnej kampanii społecznej, która zapewne przeszłaby bez echa. Tyle 🙌🏼

QUIZ. Dokończysz ten wiersz? Same klasyki. Pamiętasz je ze szkoły?

Pytanie 1 z 15
Każdy z nas pamięta słowa Inwokacji z „Pana Tadeusza”: „Litwo, Ojczyzno moja! Ty jesteś jak...”
NAJNOWSZE