Borys Szyc wziął ślub! Zdradził też płeć dziecka! „To był dobry rok” [FOTO]

2020-01-01 14:11 DR
Borys Szyc z partnerką
Autor: WBF

Borys Szyc jest jednym z najbardziej charakterystycznych aktorów w naszym kraju. O jego życiu prywatnym swego czasu mówiło się sporo, ale później ten temat ucichł. Teraz sam Borys postanowił pochwalić się, jak zakończył rok 2019. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Zdaniem niektórych Borys Szyc to bardzo kontrowersyjna postać. My skupimy się jednak na tym, że jest to bardzo dobry aktor i tego się trzymajmy. Swego czas w mediach bardzo dużo mówiło się o jego życiu prywatnym. Później dziennikarze oczywiście znaleźli sobie inny temat. Niedawno o Borysie zaczęło się mówić więcej. Okazało się bowiem, że jego partnerka jest w ciąży.

Teraz Borys przyznał, że rok 2019 zakończył się dla niego naprawdę w wyjątkowy sposób. Aktor wziąć ślub i oznajmił całemu światu, że będzie miał… SYNA!

Powiedzieliśmy sobie TAK. I tak kończymy ten niesamowity dla nas rok. Tak, to był dobry rok. Tak, jesteśmy szczesliwi. Tak, będziemy mieli syna. Oglądaliście taką głupią komedię z Jimem Carreyem „Yes Man”? Okazuje się, że to słowo ma magiczną moc zmiany... Trzeba odwagi by zmieniać swoje życie i tego Wam życzę w Nowym Roku. Zaczynam 7 rok trzeźwości, 7 rok mojego cudownego związku, udało mi się umknąć w tej dekadzie śmierci, kocham i jestem kochany. Nigdy nie jest za późno. Wszystkiego dobrego❤️

Oczywiście cała redakcja Hotploty życzy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! <3

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE