Irina Shayk wbija szpilę Bradleyowi Cooperowi tuż przed końcem 2019 roku. Zabolało?

2019-12-31 19:13 kp
Bradley Cooper, Irina Shayk
Autor: Jamie McCarthy/Getty AFP/East News

Irina Shayk i Bradley Cooper przez cztery lata związku sprawiali wrażenie pary idealnej. Aktor i modelka doczekali się córki, jednak nigdy nie wzięli ślubu. Dziś nie ma już na to szans, bo wiosną tego roku para oficjalnie się rozstała. Teraz Irina Shayk po raz ostatni w 2019 roku wbiła szpilę byłemu facetowi...

Irina Shayk i Bradley Cooper dołączyli do długiej listy gwiazd, które rozstały się w 2019 roku. Po skandalu z początku roku, kiedy to media na całym świecie plotkowały o rzekomym romansie aktora z Lady Gagą, z którą bardzo zbliżył się on na planie Narodzin gwiazdy, w lipcu para oficjalnie ogłosiła rozstanie. Tabloidy żywo relacjonowały koniec związku aktora i modelki, publikując zdjęcia wynoszącej z ich wspólnego domu walizki Iriny.

Trzeba sobie jednak powiedzieć jasno - na romans Lady Gagi i Bradleya Coopera nie było żadnych dowodów. Sama wokalistka wiele razy zapewniała później, że ich emocjonalny występ na Oscarach 2019 był jedynie aktorską kreacją, a skoro cały świat uwierzył w jej uczucie do aktora, kreacja była bardzo udana.

Irina Shayk wbija szpilę Bradleyowi Cooperowi

Irina Shayk straciła jednak zaufanie do Bradleya Coopera. Od czasów rozstania ex-pary nie widziano razem, a oni sami nie komentowali też zakończenia ich związku. Dlatego też, gdy tuż przed końcem roku modelka opublikowała na Instagramie zdjęcie z wymownym wpisem, fani nie mogli tego nie zauważyć.

Irina Shayk dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie z przyjaciółką Ingą Rubenstein. Na fotce modelka zapozowała w seksownej, białej sukience, a zdjęcie podpisała:

Nowożeńcy

Fani nie mają wątpliwości, że to uszczypliwość pod adresem Bradleya Coopera. Aktor nigdy nie oświadczył się ukochanej.

Myślicie, że teraz żałuje?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Newly wed @ingarubenstein 👯‍♀️ Post udostępniony przez irinashayk (@irinashayk)
NAJNOWSZE