Bobby Brown wyrzucony z samolotu! Byłego męża Whitney Houston wyprowadzała policja

2019-09-10 9:59 mw
Bobby Brown
Autor: KAT / Splash News/EAST NEWS

Znany wokalista i były mąż nieżyjącej już Whitney Houston, Bobby Brown został wyrzucony z samolotu amerykańskich linii JetBlue. Bobby Brown miał się podobno awanturować na pokładzie maszyny jeszcze przed startem. Obsługa samolotu zarzucała muzykowi, że jest pijany i agresywny, tymczasem nie potwierdzają tego inni pasażerowie! Co dokładnie wydarzyło się na pokładzie samolotu?

O sprawie donosi znany amerykański serwis plotkarski TMZ. Do incydentu z udziałem Bobby'ego Browna miało dojść na lotnisku w Los Angeles, a dokładnie na pokładzie samolotu wybierającego się do Bostonu.

Według informacji serwisu, Bobby Brown został wyrzucony z pokładu maszyny, a powodem miała być sprzeczka z obsługą samolotu. Byłego męża Whitney Houston z odrzutowca linii JetBlue wyprowadzali podobno policjanci, a z powodu incydentu Bobby Brown przegapił swój lot.

BOBBY BROWN AWANTUROWAŁ SIĘ W SAMOLOCIE?

Według informacji TMZ Bobby Brown siedział w przedziale pierwszej klasy, kiedy jeszcze przed startem maszyny miał pokłócić się z obsługą samolotu. Pracownicy linii lotniczych mieli poprosić wszystkich o opuszczenie pokładu, jednak sam Bobby Brown podobno odmówił wyjścia z samolotu. Wtedy obsługa wezwała policję, która wyprowadziła muzyka z odrzutowca.

Informatorzy serwisu donoszą, że Bobby Brown krzyczał na policjantów i argumentował, że musi dostać się na pokład, bo leci na pogrzeb swojego brata. Podobno negocjowało z nim aż czterech mundurowych.

Pikanterii dodaje fakt, że według ustaleń dziennikarzy brat Bobby'ego Browna rzeczywiście zmarł, tyle, że 3 lata temu. W poniedziałkowy poranek Brown mógł lecieć na pogrzeb kuzyna.

Bobby Brown
Autor: SAF / Splash News/EAST NEWS

Co ciekawe, pasażerowie, którzy siedzieli w pobliżu Browna twierdzili, że ten wcale nie był agresywny. Ich zdaniem obsługa samolotu niepotrzebnie rozkręciła aferę, bo były mąż Whitney Houston zachowywał się spokojnie.

Tymczasem rzecznik linii JetBlue poinformował, że Bobby Brown został usunięty z samolotu, ponieważ członkowie obsługi zauważyli u niego oznaki odurzenia. Podobno jest to zgodne z regulaminem lotów i w takim przypadku linie lotnicze oferują pasażerowi miejsce w późniejszym samolocie.

Bobby Brown urodził się w Bostonie w 1969 roku. Jest tancerzem i wokalistą - nagrał łącznie 7 albumów.

W latach 1992-2006 Bobby Brown był mężem Whitney Houston. To jej po rozwodzie sąd przyznał prawo do opieki nad córką pary - również nieżyjącą już Bobbi Kristiną Brown.

NAJNOWSZE