Blanka Lipińska topless! Tak podbija meksykańską plażę

2022-01-25 18:50 es
Blanka Lipińska
Autor: wbf

Dzięki komercyjnemu sukcesowi serii erotyków Blanka Lipińska może podróżować po świecie. Jej ulubionym kierunkiem jest Meksyk. Raczy fanów kolejnymi zdjęciami z boskiego Tulum. Na najnowszych Blanka Lipińska pozuje topless!

Kariera Blanki Lipińskiej to gotowy materiał na scenariusz filmowy. Gwiazda zdobyła popularność jako autorka książki erotycznej 365 dni, a gdy na jej podstawie nakręcono film, stała się znana na całym świecie. Produkcja podbiła Netflixa, stając się najpopularniejszym filmem w historii platformy, co przyniosło Blance ogromne pieniądze.

Teraz dzięki zarobionej na filmie oraz książkach fortunie Blanka Lipińska może wypoczywać na rajskich wakacjach. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia z Tulum.

WOŚP - ESKA licytacja G20

Blanka Lipińska pozuje topless na plaży

Odkąd Blanka Lipińska zyskała sławę i pieniądze, chętnie wypoczywa z dala od kraju. Jej ulubionym kierunkiem jest popularny wśród gwiazd Meksyk.

Autorka właśnie wypoczywa na rajskich plażach w Tulum. Blanka Lipińska oczywiście pamięta, by swoją podróż relacjonować w social mediach. Kusi fanów zdjęciami w bikini lub też bez...

Na najnowszych fotkach Blanka Lipińska pozuje na plaży topless!

Jak Wam się podoba?

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?

Zobacz też:

NAJNOWSZE