Sandra Kubicka podzieliła internautów. To bikini czy "podpaska na sznurkach"?

2022-01-24 18:50 es
Sandra Kubicka
Autor: WBF

Sandra Kubicka i Baron wypoczywają właśnie na boskich wakacjach. Jednak nawet mimo wielkiej odległości, dopadły ich nieprzychylne komentarze internautów. Sandra Kubicka opublikowała zdjęcie w kusym bikini, które wywołało wielką dyskusję. Niektórym obserwatorom przypomina..."podpaskę na sznurkach".

Sandra Kubicka ma za sobą skomplikowaną historię życia miłosnego. Gwiazda przyjmowała już zaręczyny, niestety do ślubu nie dochodziło. Nauczona tymi doświadczeniami obecny związek rozegrała inaczej.

Początkowo nikt nie wiedział, że Baron jest jej nowym ukochanym. Dopiero gdy uczucie zdążyło rozkwitnąć z dala od blasków fleszy, zakochani potwierdzili, że są razem.

Teraz Sandra Kubicka i Baron są nierozłączni! Niedawno udali się w uwielbiany przez celebrytów kierunek - Malediwy. A skoro plaże, to bikini. Jednak nie wszystkim obserwatorom podoba się kusy model, który wybrała celebrytka.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

Sandra Kubicka w bikini podzieliła internautów

Sandra Kubicka to jedna z celebrytek, które w bikini wyglądają po prostu zniewalająco. Prezentując fanom zdjęcia z wypadu na Malediwy, gwiazda prezentuje swoje wdzięki w wyjątkowo kusym modelu. To fason popularny wśród amerykańskich celebrytek. Chętnie noszą go m.in. Kardashianki.

Maleńki kawałek materiału zawieszony na cieniutkich sznurkach wzbudza różne skojarzenia...

- Te majtki... nie, figura sztos🔥

- Podpaska na sznukrkach

- Figura bardzo ładna ,ale te majtki jakos mi przypominają wielką podpaske

- Ten strój wygląda fatalnie. Moje wspomnienia z porodówki. Stanik karmiącej matki i wielka podpaska, tym razem przytrzymana jakąś tasiemką.

- Figura fajna, stanik też, ale majtki koszmarne. Nie rozumiem mody na takie doły od kostiumów.

Jednak Sandra Kubicka zebrała też sporo komplementów.

- Rakieta ⚠️😁

- Te włosy pasują idealnie do rajskiej wyspy i bikini 😍

- Sandra pięknie wyglądasz ! 🔥🔥🔥

- Cudownie wyglądasz🥰🥰😍

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
NAJNOWSZE