Blanka Lipińska

i

Autor: AKPA Blanka Lipińska powiedziała, gdzie widzi siebie za 20 lat

Blanka Lipińska powiedziała, gdzie widzi siebie za 20 lat. "Gwiazdorstwo w końcu minie"

2022-11-21 15:56

Blanka Lipińska ma obecnie swoje pięć minut. Realizuje się jako pisarka, ale też reżyserka swoich bestsellerowych powieści erotycznych. Fani jednak są ciekawi, co zamierza zbić ze swoim życiem, kiedy jej sława i uroda przeminą. Celebrytka dosadnie odpowiedziała.

Blanka Lipińska długo obracała się w wysokich sferach, zanim osiągnęła celebrycki sukces. Wiele lat temu wyznaczyła sobie cel, którym miała być sława i wielkie pieniądze. Pracowała jako wizażystka, specjalistka ds. sprzedaży w branży hotelarskiej, menadżerka klubów nocnych w Sopocie, a także promotorka KSW Ring Girls. Pierwszą powieść wydała w 2018 roku, później światło dziennie ujrzały dwa kolejne tomy, a cała seria stała się bestsellerem. W międzyczasie spotykała się z Baronem znanym z rockowego zespołu Afromental, a ich burzliwe rozstanie komentowały tabloidy w całej Polsce.

Blanka podniosła się po bolesnych sercowych doświadczeniach i całą swoją uwagę skupiła na realizacji filmu na podstawie książki 365 dni. W sumie powstały dwie części, które zapewniły jej międzynarodowy sukces. Choć tematyka i sposób opowiedzenia historii były mocno krytykowane przez niektórych widzów, którzy zarzucali pisarce promocję przemocy seksualnej i kicz, autorka kwitowała to słowami, iż na wielkiej literaturze się nie zarabia.

Blanka Lipińska to urodzona hedonistka?

Wielki sukces Blanki Lipińskiej, oprócz pieniędzy i dostatniego życia, zapewnił jej grono obserwatorów na Instagramie. Pisarka ma w zwyczaju organizować co tydzień zabawę pod tytułem "sarkastyczna niedziela", która polega na tym, iż celebrytka udostępnia na InstaStory okienko Q&A, a fani zadają jej rozmaite pytania. Blanka odpowiada na nie z ironią. Jedna z internautek była ciekawa, gdzie Blanka widzi siebie za 20 lat.

Jak Widzisz siebie za 20 lat bez dzieci, wnucząt. Uroda i gwiazdorstwo w końcu minie... - czytamy.

Kobieto, ja za 20 lat będę młodsza niż moja mama teraz. Moja mama wciąż jest piękna i żadna to zasługa dzieci, a tym bardziej wnucząt. Bycie gwiazdą... nie wiem co ma do rzeczy. Ale odpowiem ci co być może będę robić. Podróżować, poznawać świat, świetnie bawić się z przyjaciółmi, jeść, pić, żyć! Czyli dokładnie to co robię teraz. Zdradzę ci jeszcze jeden sekret... zamierzam robić to samo do końca życia - odpowiedziała Blanka.

Blanka Lipińska nie kryje, że niektóre pytania są dość kuriozalne.

Sonda
Lubisz twórczość Blanki Lipińskiej?
Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło