Billie Eilish: "Zawsze chciałam być zauważalna!" Billie opowiada o swoich ubraniach

2019-08-20 12:43
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Styl ubierania Billie Eilish to obok muzyki najbardziej charakterystyczna cecha tej młodej gwiazdy. Wokalistka od lat stawia na luźne, raczej "męskie" ubrania. Nie liczcie na to, że zobaczycie ją w sukience i szpilkach! Billie Eilish nie chce jednak, by do jej stroju dorabiać szczególną ideologię... zobaczcie, co o nim powiedziała!

Billie Eilish zdecydowanie wyróżnia się na tle innych młodych gwiazdek muzyki pop. Autorka płyty When We All Fall Asleep Where Do We Go nie ubierze na seksownego body, szpilek i kabaretek. Zamiast tego na scenie można zobaczyć ją w obszernych bluzach inspirowanych hip hopem, luźnych spodniach i sportowych bluzach. Makijaż? Nie spodziewajcie się sztucznych rzęs i czerwonych ust.

Swoim oryginalnym stylem Billie Eilish podbiła jednak serca fanów na całym świecie. Autorka hitu Bad Guy jest dziś rozpoznawalna na całym świecie, a inne gwiazdy z dumą prezentują na Instagramie fotki zrobione z nią.

Styl Billie Eilish

17-letnia Billie Eilish trafiła ostatnio na okładkę V Magazine. Gwiazda udzieliła też wywiadu Pharrellowi Williamsowi, któremu opowiedziała o tym, jak traktuje swój styl. Choć Billie sama preferuje "męskie" ciuchy, daleko jej do atakowania kobiet, które uwielbiają wyzywające, seksowne stroje.

Pozytywne komentarze na temat tego, jak się ubieram, zawierają ten element atakujący kobiety. Na przykład „Cieszę się, że ubierasz się jak facet, więc inne dziewczyny też mogą się ubierać jak faceci, aby nie były dzi**kami. W zasadzie tak to dla mnie brzmi. I nie mogę wypowiedzieć, jak bardzo w ogóle tego nie doceniam. Sposób, w jaki się ubieram, niekoniecznie jest kobiecy, dziewczęcy, czy cokolwiek innego. Nie mówię: „Och, zamierzam nosić luźne ubrania, bo to luźne ubrania”, nigdy tak nie jest. Noszę to, co chcę nosić. Zawsze wspieram i kocham, gdy kobieta, mężczyzna lub ktokolwiek na świecie czuje się swobodnie w swojej skórze i ciele i pokazuje tylko to, co chce. Nie podoba mi się, że istnieje ten dziwny nowy trend wspierania mnie poprzez zawstydzanie ludzi, którzy nie chcą się tak ubierać.

- stwierdziła Billie Eilish.

Wam też wydaje się, że to wyjątkowo dojrzałe podejście jak na siedemnastolatkę?

NAJNOWSZE