Billie Eilish wybuchła śmiechem na scenie! Rozbawiła ją fanka [WIDEO]

2019-09-19 17:54 kp
Billie Eilish
Autor: Invision/Invision/East News

Billie Eilish czuje się świetnie, występując na scenie w kolejnych miejscach na świecie. Śpiewanie przed fanami daje jej znacznie więcej przyjemności niż muzyczne gale, co potwierdziła, nie pojawiając się na niedawnym rozdaniu MTV VMA 2019. Zamiast tego Billie Eilish występowała wtedy w Rosji. Z powodu takich momentów jak ten, można zrozumieć jej decyzję!

17-letnia Billie Eilish wyjątkowo spodobała się fanom. Pojawienie się piosenkarki na światowej scenie muzycznej przełamało trend pięknych piosenkarek ze zdjęciami w bikini na Instagramie. Ta forma promocji Billie w ogóle nie interesuje - pyskata nastolatka ubiera się w luźne dresy, bez skrępowania przeklina i przy tym ma nieziemski głos.

Billie Eilish nie ukrywa, że to, co dla niej najważniejsze w karierze, to możliwość występowania przed swoimi fanami. A oni wyczuwają jej naturalność i odpowiadają na nią spontaniczną radością.

Billie Eilish rozśmieszona przez fankę

Podczas ostatniego koncertu Billie Eilish na festiwalu Music Midtown w Atlancie doszło do wyjątkowo zabawnej sytuacji. Jedna z fanek wokalistki wyjątkowo żywo zareagowała na fragment piosenki Xanny, na co Billie po prostu nie mogła nie zareagować!

Gdy Billie Eilish zaśpiewała słowa "better off without them" (po polsku: "lepiej bez nich") z wzruszającej piosenki Xanny, jedna z fanek wśród publiczności krzyknęła głośno:

Menstruacja!

Skojarzenie na temat tego, bez czego rzeczywiście lepiej żyłoby się kobietom, rozbawiło Billie Eilish, która parsknęła śmiechem do mikrofonu. Zobaczcie video!

Dziewczyny, przyszłoby Wam do głowy takie skojarzenie? ;)

NAJNOWSZE