Billie Eilish wciąż cierpi na bezsenność! Dręczą ją koszmary!

2020-08-23 15:10 KP
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish nigdy nie ukrywała, że mimo młodego wieku ma za sobą już kilka poważnych kryzysów psychicznych. Młoda gwiazda walczyła m.in. z problemami z samooceną, które wyleczyła dzięki zaakceptowaniu swojego ciała. Wciąż jednak walczy z problemami ze snem - Billie przyznała teraz, że ma ogromne trudności z zaśnięciem!

Billie Eilish ma osiemnaście lat i świat u swoich stóp. Swoją oryginalną twórczością, talentem i otwartością podbiła serca fanów już w ubiegłym roku, a na początku tego potwierdziła swoją klasę odbierając kilka statuetek Grammy. Jednocześnie Billie Elilish daleko jest do zadowolonej z siebie gwiazdki - zamiast tego osiemnastolatka angażuje się w walkę z kryzysem klimatycznym i namawia fanów do głosowania w wyborach prezydenckich w USA.

Autorka hitu Bad Guy od zawsze była niespokojnym duchem, a tak wiele spraw, które zaprzątają jej głowę, muszą odbić się w jakimś stopniu na jej psychice. Wokalistka nie ukrywa, że ma naprawdę poważne problemy ze snem.

Billie Eilish cierpi na bezsenność

Pewnego dnia położyłam się spać w samolocie, po raz pierwszy w życiu. Trzy razy miałam paraliż senny. Mam wiele dziwnych problemów ze snem. Mam przerażające sny i takie tam. Paraliż senny, lęki nocne...

- wyznała ostatnio gwiazda.

Zasypianie zajmuje mi wieczność. Nie rozumiem, jak ludzie mogą zasnąć - to dla mnie takie dziwne. To dziwne, ponieważ zwykle koszmary, które mam, nie sprawiają, że się budzę. Ostatnio kilka mnie obudziło, ale zwykle trwa to całą noc - więc cała noc jest przerażająca. Mogą mnie naprawdę zniszczyć i czasami cały dzień mam zepsuty. Mam sny, które naprawdę wkręcają mi się w głowę i sprawiają, że ​​po prostu czuję ... Nie wiem, co to jest, ale przez cały dzień czuję się nieswojo. Miałam ten sam koszmar przez dwa miesiące z rzędu. Okropny. To wpływa na mnie każdego dnia.

- powiedziała w rozmowie z Heat Magazine.

>> Robert Pattinson jako Batman, pierwszy trailer. Jest dobrze! Na takiego Batmana czekaliśmy

Okazuje się przy tym, że Billie Eilish w pewnym stopniu posiadła umiejętność świadomego snu.

W moich snach zawsze wiem, że to sny. Więc mogę w nich coś robić, wiedząc, że to sny. Więc jeśli umrę w moich snach, zwykle wracam do życia. To prawie jak gra wideo. W pewnym sensie przeżywam swoje sny. To świadome sny, ot co. Tworzę, mogę w pewnym sensie kontrolować rzeczy w moich snach. To bardzo męczące.

- dodała.

Brzmi przerażająco? A może kręci Was temat świadomego snu?

NAJNOWSZE