Billie Eilish w piosence "everything i wanted" śpiewa o bracie! Wzruszające słowa!

2019-11-14 9:03 nk
Billie Eilish i Finneas O'Connell
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish zaprezentowała nową piosenkę, w której śpiewa o swojej relacji z bratem, Finneasem O'Connellem! Nie każdy wie, że rodzeństwo od samego początku wspiera się wzajemnie - również w kwestiach muzycznych. Aktor od samego początku pomagał młodszej siostrze pisać i nagrywać piosenki. Artystka przyznała, że to, co ich łączy, to naprawdę wyjątkowa więź!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Billie Eilish zaprezentowała fanom nową muzykę. Świeżutka piosenka zatytułowana "everything i ever wanted" powstała w hołdzie dla starszego brata nastoletniej artystki. Finneas O'Connell od początku wspiera utalentowaną siostrę w jej karierze muzycznej, pomagając jej w pisaniu i nagrywaniu piosenek.

Billie EIlish, everything i ever wanted

Utwór "everything i ever wanted" powstał latem podczas trasy koncertowej oraz w domowym studiu Billie Eilish i Finneasa O'Connella w Highland Park. To muzyczne podsumowanie 2019 roku, który dla 17-latki był przełomowy w karierze. Wokalistka wydała w marcu album „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, który jest już najlepiej sprzedającym się albumem 2019 w USA, jak również najpopularniejszym debiutem amerykańskiego artysty tej dekady.

W piosence "everything i ever wanted" Billie Eilish śpiewa o swojej wyjątkowej relacji ze starszym o 5 lat bratem.

Napisaliśmy „everything i wanted” wspólnie z Finneasem, to piosenka o naszej relacji. Bez względu na to, co się dzieje, zawsze możemy na siebie liczyć.

- przyznaje sama Billie Eilish.

Będzie hit na miarę "bad guy"?

NAJNOWSZE