Billie Eilish traci followersów. „Ludzie boją się dużych cycków”

2021-09-24 11:30 AM
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Gdy Billie Eilish podbijała muzyczny rynek, zasłynęła nie tylko z ogromnego talentu, ale także z własnego stylu. Piosenkarka pokochała ubrania oversize, co zresztą miało przełożenie na jej samopoczucie. Z czasem zaczęła nieco zmieniać swój styl, ale jak sama twierdzi, to nie wszystkim się podoba… Dlaczego?

Każda z gwiazd ma swój styl i mało kogo szokują już wymyślne stylówki sław. Jednak nadal są tacy, którzy chętnie narzuciliby swoją wizję idolowi. Przynajmniej takiego zdania jest Billie Eilish, która jest przekonana, że wpływ na zmniejszoną liczbę followersów na Insta ma właśnie zmiana jej stylu.

Billie pojawiła się na okładce październikowego Elle, w którym zdradziła, że ludzie przestali ją obserwować w mediach społecznościowych zaraz po tym, jak zamieniła obszerne ubrania, które były jej znakiem rozpoznawczym na bardziej seksowne, które odsłaniają więcej ciała.

Ludzie trzymają się tych wspomnień i są do nich przywiązani. Ale to bardzo odczłowieczające 

-mówiła.

Piosenkarka nawiązała także do jednego ze swoich strojów, czyli gorsetu, który odsłaniał fragment biustu, według niej to właśnie ta stylizacja wpłynęła na jej fanów.

Straciłam 100 000 obserwatorów, tylko z powodu cycków. Ludzie boją się dużych cycków.

 – mówiła, nawiązując do jednej z fotek, która była efektem sesji dla Vogue.

Myślicie, że to Billie Eilish ma rację?   

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE
NAJNOWSZE