Billie Eilish, Malia Obama, Paris Jackson

i

Autor: Chris Pizzello/Invision/East News // Doug Peters/Press Association/East News // Robert O'neil/Splash News/EAST NEWS Billie Eilish, Malia Obama i Paris Jackson pracowały przy serialu "Rój"

Billie Eilish, Paris Jackson i Malia Obama pracowały przy serialu "Rój". Powalający efekt

2023-03-26 9:47

Serial Amazona "Rój" zaskakuje obsadą. Na ekrani możemy zobaczyć debiutującą Billie Eilish, a także córkę Michela Jacksona - Paris. Oprócz nich przy produkcji pracowała również córka prezydenta Baracka Obamy - Malia - która była odpowiedzialna za scenariusz do jednego z odcinków.

Premiera serialu "Rój" miała miejsce 17 marca 2023 na platformie Amazon Prime Video. Obraz Donalda Glovera i Janine Nabers przedstawia losy Dre, której idolką jest wielka gwiazda pop Ni’jah (Nirine Brown) - postać wzorowana na Beyoncé. Gdy piosenkarka rozpoczyna trasę koncertową, Dre rusza za nią. Fascynacja zmienia się w obsesję, a to prowadzi do nieoczekiwanych i tragicznych zdarzeń. Serial jest produkcją z pogranicza thrillera psychologicznego i horroru.

Billie Eilish i Paris Jackson na ekranie serialu "Rój"

Produkcja długo trzymała w tajemnicy udział Billie Elish w "Roju". Dopiero tuż przed premierą piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie kadry z serialu oraz kilka słów podsumowujących ekranowy debiut. 

Czuję się zaszczycona, że mogę być częścią czegoś tak wyjątkowego, otoczona przez tak wyjątkowych LUDZI - napisała w mediach społcznościowych.

Eilish podziękowała również twórcom tego dzieła oraz aktorce, która wciela się w główną postać - Dominique Fishback.

Jesteś moją idolką. Patrzenie jak Dom robi swoje, było jednym z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu. Ta dziewczyna jest niewiarygodna- czytamy na Instagramie.

Dominique Fishback gra postać Dre, która w obsesyjnie dąży do spotkania ze swoją idolką i nie cofnie przed niczym, aby zrealizować swój cel. W boku Dominique możemy zobaczyć również córkę króla pop - Paris Jackson, która wciela się w postać striptizerki o pseudonimie Halsey, co zdaniem twórców było strzałem w dziesiątkę, ze względy na jej dwurasowe pochodzenie.

Córka prezydenta Baracka Obamy pokazała swój pisarski kunszt

To jednak nie koniec niespodzianek. Kolejną ważną postacią w "Roju" jest Malia Obama, która, co prawda nie stanęła przed kamerami, ale miała znaczący wpływ na scenariusz, pracując nad piątym odcinkiem zatytułowany "Girl, Bye". Dlaczego akurat córce prezydenta przypadło w udziale napisanie scen i dialogów? Twórcy znali wcześniejszą twórczość Malii z serialu HBO "Girls", a młoda pisarka cieszy się sużym uznaniem w branży.

Niektóre z jej wypowiedzi były szalone jak diabli, a były po prostu tak dobre i zabawne. Jest niesamowitą pisarką. Wniosła wiele do scenariusza. Jest naprawdę bardzo oddana swojemu rzemiosłu. (...) "Girl, Bye" jest prawdopodobnie jednym z najdzikszych odcinków. Myślę, że zaskoczy to wiele osób. To całkiem niezłe. Jestem z tego naprawdę dumny - powiedziała Janine Nabers dla "Entertainment Tonight".

Twórców "Roju" zainspirowały wydarzenia z 2016 roku

Internauci zastanawiali się, czy ta krwawa historia inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Twórcy postanowili odpowiedzieć na to nurtujące fanów pytanie. Nie ukrywają, że pierwszy, pilotażowy odcinek oparty jest na wydarzeniu z kwietnia 2016 roku. Wtedy ukazał się album Beyoncé "Lemonade", który opowiadał m. in. o niewierności. Po ukazaniu się krążka, tej samej nocy wydarzyło się coś tragicznego dla Marrisy Jackson z Teksasu, która była zafiksowana na puncie małżeństwa Beyoncé i Jaya-Z. Podobno, pespektywa rzekomego romansu doprowadziła ją do wielkiej rozpaczy. Później okazało się jednak, że ta historia była jedną, wielką mistyfikacją, jednak w sieci pojawiło się mnóstwo plotek i spekulacji na ten temat. Pierwszy raz ta fałszywa historia ukazała się na portalu "Empire Herald".

Shake Your Eska #29 | Jak stworzyć własny trend?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE