Billie Eilish "No Time To Die". Piosenka do Bonda to piękna ballada. Posłuchajcie!

2020-02-13 10:31 mw
Billie Eilish - No Time To Die
Autor: Frazer Harrison/Getty AFP/East News, instagram.com / Billie Eilish

Jak brzmi piosenka Billie Eilish do nowego filmu o Bondzie? Premiera "No Time To Die" już za kilka tygodni, a tymczasem piosenka promująca nowy film o Agencie 007 jest już gotowa! Billie Eilish i jej brat Finneas O'Connell postanowili zaprezentować piosenkę do filmu o Bondzie w czwartek 13 lutego. Już kilkanaście godzin wcześniej na Instagramie pojawiły się pierwsze dźwięki ballady zatytułowanej tak, jak nowy film o Bindzie, czyli "No Time To Die".

Piosenka Billie Eilish do nowego filmu o Jamesie Bondzie jest już gotowa od dobrych kilku dni. 18-letnia artystka i jej brat Finneas O'Connell poinformowali, że utwór z motywem przewodnim do filmu "No Time To Die" jest już gotowy do publikacji i czeka na swoją premierę. Billie i Finneas zdradzili też, że ich piosenka do nowego Bonda to ballada!

Kiedy dokładnie ją usłyszymy? Jak brzmi utwór Billie Eilish do filmu "Nie czas umierać"?

W środę 12 lutego wszystko stało się jasne. Billie Eilish i jej brat w tym samym momencie opublikowali na Instagramie posty z pierwszymi dźwiękami do ballady zatytułowanej po prostu "No Time To Die", czyli tak samo jak 25. film o Agencie 007.

BILLIE EILISH SPEŁNIŁA MARZENIE

Kiedy w połowie stycznia wyszło na jaw, że to właśnie Billie Eilish wykona piosenkę z motywem przewodnim do nowego filmu o Agencie 007, wśród fanów młodej artystki wybuchła prawdziwa euforia. Jeszcze nieco ponad rok temu nazwisko Billie Eilish prawie nikomu nic nie mówiło, a dziś piosenkarka nie tylko bije rekordy na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych świata, ale też "kradnie pracę" największym sławom estrady. Nie jest przecież tajemnicą, że o misji nagrania piosenki do filmu o Bondzie marzy niejeden artysta.

Stworzenie utworu do filmu o Jamesie Bondzie było też marzeniem Billie Eilish. Artystka przyznała to niedawno podczas wywiadu.

To istne szaleństwo pod każdym względem. Ogromnym zaszczytem jest możliwość napisania piosenki przewodniej do filmu będącego częścią tak legendarnej serii. James Bond to najfajniejsza seria filmów, jaka kiedykolwiek istniała. Nadal jestem w szoku

- mówi osiemnastolatka z L.A.

Oczywiście, że to życiowy cel

- dodała Billie Eilish, komentując swoją pracę nad piosenką do Bonda w rozmowie ze stacją ABC.

Posłuchajcie pierwszych taktów piosenki Billie Eilish "No Time To Die" z motywem przewodnim do nowego filmu o Jamesie Bondzie. Już po pierwszych dźwiękach słychać, że to bardzo nastrojowa ballada.

Pełna wersja piosenki Billie Eilish "No Time To Die" ukaże się 13 lutego 2020 o godzinie 16:00 według czasu lokalnego w Kalifornii, czyli o 1:00 w nocy w piątek 14 lutego według czasu polskiego.

Wychodzi więc na to, że piosenka do nowego Bonda to prezent Billie Eilish idealnie na Walentynki! <3

NAJNOWSZE