Billie Eilish nie może doczekać się osiemnastki! Jak będzie świętować pełnoletność?

2019-09-20 14:13 kp
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish to obecnie jedna z najmłodszych gwiazd na świecie, których nazwisko zna dosłownie każdy fan muzyki. Nastolatka podbiła serca krążkiem When We All Asleep Where Do We Go, na którym znalazł się przebojowy numer Bad Guy. Aż trudno uwierzyć, że ta dojrzała muzycznie gwiazda ma dopiero siedemnaście lat!

Billie Eilish już za kilka tygodni ma szansę zostać najmłodszą w historii kobietą, która zgarnie nominacje w najważniejszych kategoriach Grammy 2020. Choć gwiazdka nie chce przewidywać przyszłości, fani i krytycy nie mają wątpliwości, że Billie ma ogromne szanse.

Zanim jednak na początku przyszłego roku odbędzie się gala Grammy 2020, Billie Eilish będzie miała za sobą znacznie ważniejsze dla niej, życiowe wydarzenie - osiemnaste urodziny! Okazuje się, że nastolatka OD ZAWSZE marzy o tym, by być już dorosłą!

Osiemnastka Billie Eilish zbliża się wielkimi krokami

Fani muzyki od początku kariery Billie Eilish dziwili się, jak to możliwe, by tak młoda osoba miała w sobie tak dużą, muzyczną dorosłość. Billie wydała płytę, której nikt nie spodziewałby się po siedemnastolatce, a i w wywiadach często pokazuje, że jest nie tylko pyskata, ale ma dojrzałe podejście do wielu spraw.

>> 9 najbardziej odjechanych cytatów Billie Eilish! Ona ma niewyparzony język

Najwyraźniej sama Billie Eilish czuje, że nie pasuje do swoich rówieśników. Okazuje się, że od zawsze czeka ona na swoje osiemnaste urodzin.

Osiemnaście lat to wiek, o którym marzyłam przez całe moje życie i oto się zbliża.

- przyznała ostatnio Billie Eilish. Gwiazdka zdradziła też, że ma już pomysł na to, jak świętować tę wymarzoną datę - oczywiście nie zdradziła jednak, co chodzi jej po głowie ;)

Billie Eilish urodziła się 18 grudnia 2001 roku jako Billie Eilish Pirate Baird O'Connell. Wychowywała się w Los Angeles w artystycznej rodzinie. Nie uczęszczała do szkoły, a zamiast tego uczyła się w domu - dzięki temu miała wiele czasu na rozwijanie swoich muzycznych pasji. Pierwsze piosenki zaczęła pisać w wieku 11 lat.

NAJNOWSZE