Billie Eilish ma swojego kandydata na następnego Bonda. Producenci jej zaufają?

2020-02-24 17:03 kp
Billie Eilish
Autor: YouTube/Billie Eilish

Nikt chyba nie mógł się spodziewać, że największą gwiazdą nowego Bonda zostanie Billie Eilish. Gdy w połowie stycznia wokalistka ogłosiła, że została aktorką piosenki do najnowszego filmu o agencie 007, w sieci zawrzało. Dziś już wiadomo, że postawienie na młodą gwiazdkę było strzałem w dziesiątkę. Czy twórcy posłuchają więc jej kolejnej rady?

Billie Eilish do swoich sukcesów z ubiegłego roku dopisała ostatnio kolejny - stworzenie piosenki do nowego filmu o Jamesie Bondzie. Młoda gwiazda napisała utwór razem ze swoim bratem, Finneasem i tym samym została najmłodszą w historii autorką tytułowej piosenki do produkcji o agencie 007 i dołączyła do takich sław jak Madonna, Tina Turner, Adele czy Sam Smith.

Utwór No Time To Die trafił do sieci w Walentynki i natychmiast podbił serca fanów. Już przed premierą filmu twórcy Bonda mogą więc cieszyć się z dobrego wyboru młodej gwiazdy! Tymczasem Billie Eilish ma dla nich nową radę.

>> Billie Eilish: No Time To Die w sieci! Fani: "Tak brzmi niebo"

Kto zagra nowego Bonda? Billie Eilish ma propozycję

Wejście filmu No Time To Die do kin na początku kwietnia będzie oznaczało dla producentów nowy etap w historii agenta 007 - i konieczność poszukania nowego odtwórcy głównej rol. Daniel Craig już dawno temu zapowiedział bowiem, że najnowsza produkcja jest ostatnią z jego udziałem. Już od dawna na rynku pojawiała się giełda nazwisk kolejnego odtwórcy Bonda - mówiło się m.in. o Idrisie Elbie czy Robercie Pattinsonie. Swój typ ma też Billie Eilish.

Szczerze, Michael B. Jordan by to rozwalił! Myślę, że byłby świetny w tym g**!

- powiedziała młoda wokalistka.

Ostatnio Michael B. Jordan wystąpił w hitowej Czarnej Panterze. Myślicie, że twórcy Bonda zaufają intuicji Billie Eilish i dadzą mu szansę?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Xoxo - Pink Panther 💓 Post udostępniony przez Michael B. Jordan (@michaelbjordan)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🔒 Post udostępniony przez Michael B. Jordan (@michaelbjordan)
NAJNOWSZE