Billie Eilish ma mnóstwo sławnych fanów! Które gwiazdy kibicują jej najmocniej?

2020-04-18 17:34 es
Billie Eilish
Autor: YouTube/Billie Eilish

W ostatnich miesiącach przemysł muzyczny bez dwóch zdań należy do Billie Eilish. Gwiazda zrównała sobie sympatię fanów z całego świata. Wśród nich nie brakuje sławnych osób. Kto kibicuje Billie Eilish?

W ostatnim czasie cały przemysł muzyczny skupia się wokół jednej osoby. Billie Eilish rozbija bank nagród na kolejnych galach. Jej kariera błyskawicznie poszybowała w górę!

Tak szybko rosnąca popularność oznacza oczywiście fanów. Na ich brak Billie Eilish narzekać nie może. Trzymają z nią kciuki nie tylko "zwykli" ludzie, ale także inne gwiazdy show-biznesu. Kto jest fanem Billie Eilish?

Znani fani Billie Eilish

Stormzy

Podczas gali BRIT Awards 2020 muzyk przerwał jeden z wywiadów, którego udzielała Billie Eilish. Po prostu musiał powiedzieć jej, jak bardzo ją szanuje ;)

Jesteś ch*** najlepsza, jesteś taka... ona jest taka ch***... to głupie! Za każdym razem, gdy słucham twoich nowych piosenek, od A do Z czytam tekst! Myślę sobie, ona ma wspaniałe pióro! Jesteś taka twarda! Jesteś taka twarda, że to nawet nie ma znaczenia! Jesteś za twarda, ona jest za twarda! Sorry, że zepsułem wywiad!

Justin Bieber

O jego przyjaźni z Billie Eilish wiemy od dawna. Podczas udzielania ostatnio wywiadu Justin Bieber wspomniał, że bardzo martwi się o swoją młodsza przyjaciółkę. Sam dobrze zna pokusy, jakie czają się w show-biznesie i chciałby ochronić przed nimi Billie Eilish.

Drake

Fakt, że 33-letni facet pisze smsy do nastolatki może zaniepokoić. Jednak sama Billie Eilish powiedziała, że nie widzi nic złego w tym, że dorosły gość jest jej fanem. O wiele gorsze jest według niej... głosowanie na Trumpa.

Joanna Krupa

Billie Eilish naraziła się na gniew wielu ludzi, gdy publicznie skrytykowała mięsną sukienkę Lady Gagi. Wówczas w jej obronie stanęła Joanna Krupa. Nie wiemy o ile chodziło o Billie Eilish a o ile o zwierzęta, ale i tak, miło z jej strony.

Anna Wintour

To kobieta, która wzbudza respekt u większości ludzi związanych z show-biznesem. O względy surowej szefowej Vogue'a walczą wszystkie celebrytki! Okazało się, że jej serce zdobyła właśnie Billie Eilish.

Britney Spears

Filmik, na którym Britney Spears tańczy z pluszowym wężem to hit instagrama. A kto leci w tle? Oczywiście! Billie Eilish.

Demi Lovato

Billie Eilish zamieściła kiedyś swoje zdjęcie z koncertu. Najwyraźniej nie dowierzała w swój sukces, bo w opisie zapytała: jak ja tu dotarłam? Odpowiedź Demi Lovato jest bezcenna!

Poprzez ciężką pracę i autentyczność. Świat ci kibicuje, bo jesteś szczera wobec siebie i jesteś utalentowaną, prawdziwą, uczciwą artystką. Zasługujesz na to

NAJNOWSZE