Billie Eilish wydaje książkę ze zdjęciami ze swojego życia! "Must-have każdego fana"

2021-01-13 12:24 kp
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Debiutancka płyta Billie Eilish sprawiła, że wokalistką zainteresował się cały świat. Fanów zafascynowała nie tylko muzyczna dojrzałość gwiazdki, ale i jej wyjątkowy charakter i styl. Internauci rozpoczęli więc poszukiwania wszelkich informacji na temat jej życia. Teraz Billie sama podsuwa im świetny prezent - album z jej prywatnymi zdjęciami!

Billie Eilish to jedna z najbardziej intrygujących młodych gwiazd na świecie. Wokalistka zrobiła oszałamiającą karierę za sprawą swojej płyty When We All Fall Asleep Where Do We Go, nagrała piosenkę tytułową do nowego Bonda No Time To Die i podbiła ubiegłoroczną galę Grammy. Fanów fascynuje jednak nie tylko jej muzyka - nastolatki naśladują styl Billie i zastanawiają się, jak żyje na co dzień.

Teraz Billie Eilish uchyliła rąbka tajemnicy, dotyczącej jej prywatnego życia. 19-latka wydaje obszerny album ze zdjęciami ze swojego życia - od dzieciństwa do wielkiej kariery.

ESKA XD #013

Billie Eilish wydaje książkę

Stworzyłam fotoksiążkę z mojego życia od dzieciństwa aż do teraz i nagrałam audiobooka z opowieściami, które pasują do niektórych zdjęć.

- napisała na Instagramie Billie Eilish, ogłaszając, że książka dostępna będzie w maju, jednak już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży.

Na stronie Billie Eilish czytamy w oficjalnym opisie:

Teraz w swojej pierwszej książce - oszałamiającej wizualnej podróży narracyjnej przez jej życie - Billie jest gotowa po raz pierwszy podzielić się z oddaną publicznością czymś więcej, w tym setkami wcześniej nie widzianych zdjęć. Ta wspaniała książka uchwyci istotę Billie wewnątrz i na zewnątrz, oferując czytelnikom osobisty wgląd w jej dzieciństwo, życie w trasie i nie tylko. To pozycja obowiązkowa dla każdego fana.

Jak zapowiedziała gwiazda, wraz z książką ukaże się audiobook, w którym Billie Eilish opowie o ważnych momentach w jej życiu, relacji z rodziną czy refleksjach na temat jej kariery.

Kupicie?

NAJNOWSZE