Billie Eilish doprowadziła siostrę Camili Cabello do płaczu! "Łzy płynęły jej po twarzy!"

2019-09-24 10:05 kp
Billie Eilish, Camila Cabello z siostrą
Autor: PapCulture / Splash News/EAST NEWS; Pacific Press/Sipa USA/East News

Billie Eilish może pochwalić się milionami fanów na całym świecie! Oryginalna wokalistka szybko stała się idolką nastolatek, które zamiast "różowego" popu wolą cięższe i bardziej dojrzałe brzmienia 17-latki. Taka reakcja na Billie Eilish, jaką zaprezentowała jednak młodsza siostra Camili Cabello, nie zdarza się często...

Menedżerowie największych gwiazd muzyki na świecie od miesięcy zastanawiają się zapewne nad fenomenem Billie Eilish! 17-latka w gigantycznym tempie zdobyła niezwykłą popularność, wydając swoją pierwszą płytę When We All Fall Asleep Where Do We Go. Dziś Billie gra wyprzedane koncerty i zdobywa nominacje do najważniejszych muzycznych nagród na świecie. Do tego pozostaje sobą i nie potrzebuje sztabu specjalistów od promocji.

Młodzi fani muzyki pokochali Billie Eilish nie tylko za dojrzałe brzmienie jej muzyki i teksty, które poruszają ich problemy, ale i oryginalny styl. Billie nie pozuje na ściankach w wydekoltowanych, różowych sukienkach - zasadniczo rzecz biorąc, Billie w ogóle nie pozuje na ściankach :) Zamiast tego gwiazda wkłada swój dres i śpiewa przed tłumami wielbicieli.

Siostra Camili Cabello rozpłakała się przy Billie Eilish

Okazuje się, ze do grona wielkich fanów Billie Eilish należy też młodsza siostra Camili Cabello. 12-letnia Sofia miała niedawno okazję poznać swoją idolkę i zareagowała na nią w najbardziej zaskakujący sposób. Sama Camila była w szoku!

Moja siostra nigdy nie płakała, poznając kogokolwiek. Poznała Taylor Swift, poznała wszystkich, a teraz łzy płynęły jej po oczach. W stu procentach lubi ją bardziej niż mnie.

- opowiedziała autorka hitu Havana w wywiadzie.

Jej wersję zdarzeń potwierdziła Billie Eilish. Gwiazda nie ukrywa, że była naprawdę zakłopotana! Billie spotkała Camilę i jej siostrę przy okazji tworzenia okładki do magazynu Elle.

Była ze swoją młodszą siostrą i siostra zaczęła płakać z mojego powodu, to było szalone. Mówiłam: twoja siostra to Camila Cabello, dlaczego płaczesz przeze mnie? Co?

- zdradziła Billie Eilish.

Nie od dziś wiadomo, że do grona fanów Billie Eilish należą największe gwiazdy na świecie. Zdjęcie z młodą artystką to dziś prawdziwy powód do dumy!

A Wy wolicie Billie Eilish czy Camilę Cabello?

NAJNOWSZE