Billie Eilish ukrywała się pod peruką! Czemu opóźniała ujawnienie nowego koloru włosów?

2021-05-11 20:30 es
Billie Eilish
Autor: Yui Mok/Press Association/East News

Kilka dobrych tygodni temu Billie Eilish zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Gwiazda przyzwyczaiła nas do swojego charakterystycznego wizerunku. Na pewno kojarzycie jej ciemno - zielone włosy! Tymczasem teraz na głowie Billie Eilish gości blond. Okazuje się, że gwiazda zmieniła kolor włosów, wcześniej, niż sadziliśmy. Dlaczego ukrywała się pod peruką?!

Kariera Billie Eilish to imponujące zjawisko. Ta dziewczyna w kilka miesięcy podbiła cały świat! Miliony fanów uważnie śledzą każdy jej krok. Nie tak dawno temu wokalistka zrobiła im sporą niespodziankę. Billie Eilish przefarbowała włosy na blond. Wcześniej miała na głowie kombinację czerni i zieleni, zatem zmiana była ogromna.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że Billie Eilish zmieniła kolor znacznie wcześniej, niż sadziliśmy. Gwiazda ukrywała prawdziwe włosy pod peruką! Dlaczego?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Dlaczego Billie Eilish ukrywała się pod peruką?

Wokalistka wystąpiła w programie The Late Late Show. Kiedy była tam poprzednio dwa miesiące temu miała jeszcze dawną fryzurę. Jednak w internecie pojawiły się pewne teorie, że Billie Eilish miała wówczas perukę. Gwiazda to potwierdziła!

Pytanie brzmi - dlaczego Billie Eilish ukrywała włosy pod peruką? Wcale nie chodzi o to, że nie była zadowolona z koloru blond!

Od czerni do blond to wielka rzecz. Aby zrobić to dobrze i nie zamordować swoich włosów i zadbać o ich zdrowie, zrobiłam pierwszy zabieg... Potem czekałam jakieś dwa tygodnie, a potem znowu i czekałem dwa tygodnie i czekałem tydzień, i bla bla bla. Po prostu wiedziałam, że będą te okresy przejściowe, w których będzie to wyglądało szalenie...

Wytłumaczyła się Billie Eilish.

Sprytne?

NAJNOWSZE