Big Brother: Kto poprowadzi drugą edycję? Co z Agnieszką Woźniak-Starak?

2019-08-24 21:00 DR
Prowadzący pierwszą edycję programu Big Brother
Autor: TVN7 Prowadzący pierwszą edycję programu Big Brother

Coraz większymi krokami zbliża się druga edycja programu Big Brother po dłuższej przerwie. Prowadzącą pierwszą edycją była Agnieszka Woźniak-Starak, ale jej udział w show stoi pod znakiem zapytania ze względu na tragedię w rodzinie. Dziennikarze próbowali dowiedzieć się, kto pojawi się w nowej edycji programu Big Brother. Jakie uzyskali odpowiedzi? Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Wszystko wydawało się jasne. W drugiej edycji programu Big Brother, która już we wrześniu pojawi się na antenie telewizji TVN7 mieliśmy zobaczyć Małgorzatę Ohme, Filipa Chajzera i Agnieszkę Woźniak-Starak. Niestety, tydzień temu doszło do tragedii, która zamieniła życie Agnieszki w koszmar. Jej mąż wypadł z motorówki. Jego poszukiwania trwały kilka dni. Ostatecznie ratownikom udało się wyłowić z jeziora ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka jest w żałobie i z pewnością ostatnią rzeczą, o której teraz myśli jest praca. Wiele osób wspiera gwiazdę telewizji TVN, ale też zastanawia się, czy będzie można ją zobaczyć we wrześniu na antenie telewizji TVN7.

Zapytano o to między innymi dyrektora programowego TVN-u, który w rozmowie z dziennikarką Plotka zaznaczył, że wszyscy są razem z Agnieszką i bardzo ją wspierają. Nie chciał jednak mówić o szczegółach dotyczących programu Big Brother.

To za wcześnie żeby o tym rozmawiać. Do 13 września mamy jeszcze sporo czasu

powiedział Edward Miszczak.

Z kolei dziennikarka serwisu JastrząbPost zapytała o to współprowadzących show, Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera. Odpowiedziała tylko Małgosia.

To jest pytanie nie na dziś. Dzisiaj jesteśmy wszyscy z Agnieszką. Sercem, myślami, łzami…

powiedziała Ohme.

W obliczu takiej tragedii wszyscy fani programu na pewno zrozumieją decyzję o zmianie prowadzącego Big Brother.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE