Antek Królikowski wziął ślub? To zdjęcie mówi wiele! „W końcu” [FOTO]

2019-08-24 10:30 DR
Antek Królikowski wziął ślub?
Autor: Instagram / Antek Królikowski Antek Królikowski wziął ślub?

Antek Królikowski nie ma raczej szczęścia w miłości. O perturbacjach w uczuciowym życiu młodego aktora mówiło się swego czasu bardzo dużo. Ostatnio jednak jest on w udanym związku z Katarzyną Dąbrowską. Para zna się od marca. Niedawno na profilu Antka pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło wielu fanów. Widać na nim elegancko ubranego Królikowskiego, a obok jego partnerkę w … sukni ślubnej! Czy zakochani powiedzieli sobie sakramentalne „TAK”? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

O dziewczynach Antka Królikowskiego moglibyśmy pisać bardzo dużo, ale chyba nie mamy aż tyle czasu :D. Jego najgłośniejszy związek to ten z Julią Wieniawą. Wszystko było pięknie, kolorowo – jak w bajce. Ostatecznie jednak Julia i Antek doszli do wniosku, że muszą się rozstać. Julia wpadła w ramiona Barona z zespołu Afromental, ale i ten związek nie przetrwał. Antek za to zaczął spotykać się z Katarzyną Dąbrowską. Już na początku zapowiedział, że będzie starał się utrzymać tę relację z dala od mediów. Do tej pory mu się to udaje. Jedyne na co możemy liczyć to ich wspólne zdjęcia na Instagramie. Jednak ich ostatnia wspólna fotka w sieci zaskoczyła wielu…

Widać na nim Antka Królikowskiego w marynarce, a obok jego partnerkę… w sukni ślubnej! W komentarzach momentalnie rozgorzała dyskusja!

Gratulacje!

Piękna żona!

To tylko wybrane komentarze pod TYM zdjęciem:

Dla wszystkich tych, którzy kibicowali Antkowi i Kasi na nowej drodze życia mamy złą wiadomość. Para nie wzięła ślubu. Fotka została wykonana Centrum Praskim Koneser Butelkownia w Warszawie. To tam z okazji 25-lecia serialu „Przyjaciele” odtworzono kilka scenografii. Wśród nich jest miejsce, w którym główni bohaterzy wzięli ślub.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE