Big Brother 2019: Martyna i Sandra obcięły włosy! Miały łzy w oczach! Jak efekt?

2019-12-08 20:00 DR
Martyna z Big Brother zmieniła fryzurę
Autor: Instagram/Big Brother TVN7 Martyna z Big Brother zmieniła fryzurę

Mimo, że coraz większymi krokami zbliża się wielki finał drugiej po dłuższej przerwie edycji programu Big Brother, producenci dbają o to, by widzowie się nie nudzili. I tak ostatnio uczestniczki mogły wykazać się dobrą wolą i … ściąć włosy! Choć nie było dla nich to łatwe Martyna i Sandra zdecydowały się na ten krok. Jak teraz wyglądają?

Już niebawem na antenie telewizji TVN7 będziemy mogli zobaczyć wielki finał drugiej po dłuższej przerwie edycji programu Big Brother. Mimo tego, że w domu Wielkiego Brata nie ma już zbyt wielu mieszkańców, emocji cały czas nie brakuje. Producenci postanowili wykorzystać zbliżające się święta Bożego Narodzenia do promowania na antenie akcji charytatywnych. Jedną z nich była działalność fundacji „O mały włos”. Tworzy ona peruki, a następnie przekazuje kobietom zmagającym się z nowotworami.

Wielki Brat umożliwił uczestnikom programu udział w tej akcji. Początkowo dziewczyny nie były do niej zbyt pozytywnie nastawione. I nie chodziło o jej edukacyjny wymiar, a o swój wygląd. Dziewczyny twierdziły, że w krótkich włosach nie jest im dobrze. Ostatecznie jednak Martyna i Sandra zdecydowały się ściąć włosy.

Która wersja jest dla Was lepsza?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE