Meghan i Harry spotkali się z Adele w jadłodajni! Połączyła ich chęć pomocy potrzebującym!

2019-12-08 16:09 DR
Meghan, Harry i Adele
Autor: Instagram Meghan, Harry i Adele

Nie od dziś wiadomo, że Meghan i Harry bardzo chętnie włączają się w przeróżne akcje charytatywne. Okazuje się, że podczas jednej z takich wizyt spotkali się oni ze światową gwiazdą muzyki pop, czyli Adele. Ta również lubi pomagać tym, którzy nie prowadzą aż tak luksusowego życia. W sieci pojawiło się nawet ich wspólne zdjęcie. Zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Meghan i Harry bardzo często udzielają się charytatywnie. Oczywiście wiele z tych wizyt i akcji są w ramach ich obowiązków. Nie zawsze są to jednak oficjalne wizyty i wynikają tylko i wyłącznie z dobrych chęci i dobrych serc rodziny królewskiej. Meghan i Harry od dłuższego czasu pomagają Hubb Community Kitchen. To szczególne miejsce na mapie Londynu. To właśnie tam kobiety, szczególnie pochodzenia arabskiego, ale oczywiście nie tylko, spotykają się, by razem gotować. Panie pomagają ubogim, ale też rozmawiają o swoich codziennych problemach. Okazuje się, że podczas jednej z wizyt Meghan i Harry spotkali się z Adele!

Meghan i Harry spotkali się z Adele! Ich fotka stała się hitem internetu!

Choć do tego spotkania doszło aż rok temu, dopiero teraz zdjęcie zostało opublikowane w mediach społecznościowych. Na fotce widać Meghan, Harry’ego i Adele. To spotkanie było niezamierzone i podobno wszyscy byli nim zaskoczeni.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE