Biały Dom przystrojony na święta! “Melania MIAŁA LEPSZY GUST”

2021-12-01 6:15 RD
Choinka w Białym Domu
Autor: Instagram / The White House Choinka w Białym Domu

Świąteczny klimat czuć już na całego. Bożonarodzeniowe ozdoby, światełka i choinki pojawiły się też w Białym Domu. Internauci są jednak bezlitośni dla nowej pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Krytykują jej gust twierdząc, że Malenia miała lepszy… Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Choinki, bombki, łańcuchy, światełka… Dla osób, które lubią bożonarodzeniowy klimat to naprawdę wyjątkowy czas. Gwiazdy chętnie pokazują, w jaki sposób przystrajają swoje wille. Ozdabianie domu to również tradycja w siedzibie prezydenta Stanów Zjednoczonych, czyli w Białym Domu. Przygotowanie go do Bożego Narodzenia to zadanie pierwszej damy. Oczywiście nie sądzimy, żeby w garsonce, pełnym makijażu i zrobionej fryzurze biegała ona po drabinie i zawieszała bombki na kilkumetrowych choinkach, ale to właśnie ona ma ostateczne słowo w kwestii wystroju. 

W tym roku pierwszy raz zrobiła to Jill Biden, żona nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. 

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Niestety, w sieci wylała się fala hejtu na Jill Biden. Internautom nie podobają się dekoracje, które przystrajają Biały Dom. 

- Najgorsze dekoracje kiedykolwiek

- To jak przesiąść się z Lamborghini do Fiata

- Melania robiła to lepiej

- Melania miała lepszy gust

- Wygląda jak wystawa w Targecie [red. sieć sklepów w Stanach Zjednoczonych]

czytamy w komentarzach. 

Naprawdę jest aż tak źle? 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE