Rihanna została bohaterką narodową Barbadosu

2021-11-30 20:30 es

Rihanna jest na fali! Jej interesy kwitną, wszyscy mówią o jej nowych piżamach. Prywatnie związała się z raperem i zdaje się, że ASAP Rocky to naprawdę dobry partner. Jakby tego było mało, Rihanna otrzymała oficjalnie tytuł bohaterki narodowej Barbadosu!

Rihanna to wokalistka znana na całym świecie. Liczne hity takie jak S.O.S czy Umbrella zapewniły jej międzynarodową rozpoznawalność. Z czasem gwiazda rozwinęła skrzydła i wyszła poza ramy show-biznesu.

Była jedną z pierwszych gwiazd, które założyły swoje marki kosmetyczne. Od Fenty Beauty zaczął się na to prawdziwy szał. To jednak niejedyna firma artystki. Rihanna ma także własną markę bielizny - Savage X Fenty. O nowych piżamach spod jej szyldu rozpisują się wszystkie media... A to za sprawą "dekoltu" na pupie!

Od niedawna Rihanna może się także pochwalić szczęśliwym związkiem. Jej partnerem został ASAP Rocky. Wygląda na to, że tworzą piękną parę!

Do wszystkich tych sukcesów Rihanna może właśnie dopisać kolejny...

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Rihanna została bohaterką narodową Barbadosu

Chociaż gwiazda od lat żyje w USA, nie zapomniała o swoich korzeniach. Często wypowiada się w temacie uchodźców i migrantów. Rihanna także promuje Barbados. Została za to doceniona!

W kraju świętuje się właśnie oderwanie od Wielkiej Brytanii. Barbados stał się niezależną republiką. Uroczystości miały miejsce w rodzinnym mieście piosenkarki, Bridgetown. Oczywiście brała w nich udział premierka, Mia Mottley.

To właśnie ona uhonorowała Rihannę tytułem narodowej bohaterki Barbadosu

W imieniu wdzięcznego narodu, ale jeszcze dumniejszych obywateli przedstawiamy wam, desygnowaną, na bohaterkę narodową Barbadosu ambasadorkę Robyn Rihannę Fenty. Obyś nadal świeciła jak diament i nadal przynosiła honor swojemu narodowi swoimi słowami, swoimi czynami i przypisywała mu zasługi, gdziekolwiek pójdziesz.

Rihanna urodziła się w Saint Michael na Barbadosie i wychowała się w stolicy - Bridgetown. Do USA przeniosła się w 2004 roku.

Sonda
Czy Rihanna powinna wrócić do muzyki?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE