Bezczel nie żyje. Step Records podaje prawdopodobną przyczynę śmierci

2021-09-22 13:55 es
Bezczel
Autor: Youtube.com/ Step Records

We wtorek dotarła do nas smutna wiadomość. Raper Bezczel nie żyje. Muzyk zmarł w wieku 37 lat, pozostawiając rodzinę w smutku, a branżę muzyczną w szoku. Śmierć tak młodego człowieka wzbudziła wiele teorii spiskowych. Żeby je wyciszyć, wytwórnia, z którą współpracował Bezczel, opublikowała oświadczenie. Znane są prawdopodobne przyczyny śmierci rapera.

We wtorek wieczorem do mediów trafiła informacja, że Bezczel nie żyje. To zszokowało branżę muzyczną, której przedstawiciele pożegnali już kolegę w social mediach. Pożegnalne wpisy opublikowali m.in. Peja, Paluch czy Zeus.

Bezczel zmarłw wieku zaledwie 37 lat. Śmierć tak młodej osoby to szok nie tylko dla branży, ale również fanów. Pytania pozostawione bez odpowiedzi przerodziły się w teorie spiskowe. Na co zmarł Bezczel? Tego dokładnie na razie nie wiemy.

Wytwórnia, z którą Bezczel był od lat związany - Step Records - opublikowała oświadczenie w tej sprawie.

Bezczel nie żyje

Prawdopodobna przyczyna śmierci Bezczela już znana

Na razie jest jeszcze za wcześnie, by pisać dokładnie, dlaczego Bezczel zmarł. Jednak ilość teorii i domysłów jest tak przytłaczająca, że Step Records opublikowało w tej sprawie oświadczenie.

Podano prawdopodobną przyczynę śmierci Bezczela.

Drodzy, na prośbę rodziny Michała „Bezczela” Banaszka chcemy zdementować wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się mediach w związku z jego śmiercią. Przyczyną zgonu Michała było prawdopodobnie zatrzymanie akcji serca. Straciliśmy nie tylko świetnego rapera, ale przede wszystkim dobrego, serdecznego kolegę z którym wszyscy mamy moc wspaniałych wspomnień. Prosimy o uszanowanie żałoby najbliższych zmarłego i nieszerzenie nieprawdziwych teorii związanych z jego odejściem.

Czytamy w oświadczeniu.

Zobacz też:

NAJNOWSZE