Beyonce z kolekcją sportowych ubrań IVY PARK x adidas i mocną krytyką! Zapomniała o….

2020-01-20 12:14 AM
Beyonce
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kolekcja sportowych ubrań IVY PARK x adidas, które zaprojektowała Beyonce wyprzedała się jak ciepłe bułeczki. Mimo ogromnego zainteresowania nie obyło się bez krytyki. Co nie spodobało się fanom?

Po kolekcji sportowych ubrań, które Beyonce zaprojektowała we współpracy z Adidasem nie ma już śladu. Mimo tego, że swoją premierę miała 18 stycznia. Kolekcja dosłownie rozeszła się w mgnieniu oka. Fani oszaleli na jej punkcie, nic dziwnego, projektowała ją sama Beyonce! Jak to zwykle była nie obyło się bez krytyki. Internauci zachwalali kolekcję IVY PARK x adidas i jednocześnie ją krytykowali. Piosenkarka i marka Adidas mocno oberwali za dostępną rozmiarówkę, a raczej brak niektórych rozmiarów!

BEYONCE ZAPOMNIAŁA O FANACH PLUS SIZE

Ubrania stworzone przez Beyonce dedykowane były zarówno kobietom jak i mężczyznom. Dostępne były m.in. sportowe bluzy, spodenki rowerowe, biustonosze sportowe, czapki, buty. Mimo sporego wyboru wiele osób miało zastrzeżenia co do dostępnych rozmiarów. Ubrania do nabycia były w rozmiarach od XS do XL. Fani jednak narzekali, że gwiazda nie pomyślała o osobach, które noszą większe rozmiary.

„To rozczarowujące, że kobieta, która uczyniła to częścią swojej marki świadomie wykluczyła osoby o dużych rozmiarach ze swojej sportowej kolekcji”. – pisała jedna z internautek.

Fani plus size byli bardzo rozczarowani nie tylko Beyonce ale także samym Adidasem. Być może marka się zrekompensuje i zaskoczy fanów kolekcją tylko dla osób, które noszą większe rozmiary. Myślicie, że byłby to dobry pomysł?

Wyświetl ten post na Instagramie.
IVY PARK January 18 Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)
Wyświetl ten post na Instagramie.
IVY PARK January 18 Post udostępniony przez Beyoncé (@beyonce)
NAJNOWSZE