Elżbieta II nie chce tracić kontaktu z Archim! „Byłaby bardzo zasmucona”

2020-01-19 22:00 DR
Królowa Elżbieta II
Autor: pool PA/Associated Press/East News

Odejście Meghan i Harry’ego z rodziny królewskiej jest wydarzeniem w skali światowej. Nigdy wcześniej bowiem taka sytuacja nie miała miejsca. Z informacji dziennikarzy „The Australian” wynika, że królowej najbardziej jest żal Archiego i wizja, że może z nim stracić kontakt. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Gdy tylko po raz pierwszy pojawiły się informacje, że Meghan i Harry planują opuścić rodzinę królewską, w mediach zawrzało. Dziennikarze zaczęli się rozpisywać na ten temat, a znawcy królewskich zwyczajów komentować zachowanie Meghan i Harrego. Taka sytuacja bowiem nigdy wcześniej nie miała miejsca. Dla Meghan to z pewnością decyzja, z której bardzo się cieszy. Widać było to niejednokrotnie na zdjęciach, które zrobili jej fotoreporterzy. Uśmiech nie schodził jej z buzi. Z informacji brytyjskich dziennikarzy wynika, że również Harry jest bardziej podekscytowany niż zestresowany całą sytuacją.

Dziennikarze The Australian informują, że Elżbiecie II najbardziej żal będzie Archiego, czyli syna Meghan i Harry’ego. Królowa nie chciałaby stracić z nim kontaktu przez odejście Meghan i Harry’ego z królewskiej rodziny.

Byłaby bardzo zasmucona, gdyby sporadycznie widywała Archiego i mogłoby ominąć go dorastanie wśród kuzynów i reszty rodziny

powiedziała osoba z otoczenia królowej w rozmowie z dziennikarzami The Australian.

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE