Beyonce i Jay-Z

i

Autor: Rex Features/East News

Szaleństwo Beyonce i Jay-Z? 20 milionów za Rolls-Royce'a z funkcją... stołu piknikowego

2021-05-28 22:03

Firma Rolls-Royce słynie z super luksusowych samochodów, które po spersonalizowaniu sprzedają się za niebotyczne sumy. Najnowszy projekt wzbudził zainteresowanie wśród fanów show-biznesu. Marka wypuściła Rolls-Royce'a z funkcją... stołu piknikowego. Za to cudo trzeba zapłacić 20 milionów dolarów! Mówi się, że powstał na specjalne zamówienie Beyonce i Jay-Z!

Beyonce i Jay-Z to jedno z najbardziej wpływowych małżeństw świata. Ich osiągnięcia po prostu zwalają z nóg! Trudno opisać wszystko, czego dokonali na scenie muzycznej. A przecież poza tymi sukcesami, mają jeszcze świetnie prosperujące biznesy. Jay-Z od lat plasuje się w czołówce najbogatszych raperów, a Beyonce powoli dorównuje mu kroku.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom zza oceanu para zdecydowała się wydać trochę pieniędzy. Chociaż dla ich fortuny wydatek 20 milionów pewnie nie jest zbyt odczuwalny. Nie uwierzycie, co kupili...

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY

Beyonce i Jay-Z kupili Rolls-Royce'a z funkcją stołu piknikowego?

Firma Rolls-Royce słynie z luksusowych aut. Gwiazdy kochają ten prestiż i wygodę. A gdy jeszcze spersonalizują sobie wymarzone samochody, ich ceny sięgają kosmosu. Cóż... gwiazdy trochę inaczej wydają pieniądze, prawda? ;)

Rolls-Royce przedstawił swój nowy projekt - Boat Tail.

Po naciśnięciu przycisku Boat Tail blat otwiera się zamaszystym ruchem motyla, odsłaniając skomplikowany pakiet gościnny.

Quiz o Beyonce i Jay-Z

Pytanie 1 z 9
Ma urodziny 4 września...

Czytamy na Instagramie marki.

Nietypowe wyposażenie zawierając zestaw obiadowy, obrotowe stoły koktajlowe z dopasowanymi krzesłami i parasolem, który otwiera się automatycznie. Znalazła się tam także lodówka ustawiona na 6 ° C, dokładną temperaturę wymaganą dla ulubionego szampana właściciela - Armanda de Brignac.

Za tę przyjemność trzeba było zapłacić 20 milionów dolarów!

Rolls-Royce informuje, że ​​samochód został zaprojektowany dla zamożnego i „ekstrawaganckiego” duetu. Stworzono go z myślą o śródziemnomorskich, bocznych drogach Lazurowego Wybrzeża.

A wiecie, kto uwielbia nimi podróżować i piknikować na świeżym powietrzu? Jay Z i Beyoncé! Według doniesień The Telegraph to właśnie oni zamówili sobie to super auto. Jednak Rolls-Royce dba o prywatność klientów i nie komentuje tych doniesień.

Fajna bryka?