Beyonce Black Is King zadedykowała JEDNEMU z dzieci! Któremu? Pokazała też Rumi i Sira!

2020-07-31 19:05 nk
Beyonce na Super Bowl 2020
Autor: Michele Eve Sandberg / Rex Features/East News

Premiery doczekał się wizualny album Beyonce, Black Is King. Zazwyczaj chroniąca prywatność piosenkarka pokazała w tym projekcie sporą część swojego osobistego życia. Co ciekawe, matka trojga dzieci swój nowy album zadedykowała tylko jednemu z nich... Któremu?

Fani z niecierpliwością czekali na premierę wizualnego albumu Beyonce, Black Is King. Już zwiastun obiecywał wiele! Poza niesamowitymi widokami, choreografiami, charakteryzacjami i innymi efektami artystycznymi, w trailerze Black Is King mogliśmy zobaczyć zaskakująco wystylizowaną 8-letnią córkę, Beyonce i Jay'a-Z, Blue Ivy Carter.

Dzieci Beyonce w Black Is King

Fani spragnieni osobistych odniesień w filmie Beyonce nie mogli być zawiedzeni. W produkcji, poza stosunkowo często widywaną Blue Ivy Carter, pokazują się rzadko pokazywane przez rodziców 3-letnie bliźnięta, Rumi i Sir Carter!

Co ciekawe, Beyonce zadedykowała cały wizualny album jednemu ze swoich trojga dzieci.

Zadedykowane mojemu synowi, Sirowi Carterowi. Oraz wszystkim naszym synom i córkom. Słońce i księżyc kłaniają się wam. Jesteście kluczami do królestwa.

- brzmi napis na samym początku filmu.

Poza dziećmi w dziele pojawia się także mąż Beyonce, Jay-Z, a także inne gwiazdy, w tym: Kelly Rowland, Pharrell Williams, Lupita Nyong’o czy Naomi Campbell.

Niektórzy fani są w szoku, że ze wszystkich swoich dzieci, Bey zadedykowała Black Is King właśnie Sirowi. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda nie chciała wcale podkreślić tego, że chłopczyk jest jej "ulubionym" dzieckiem. Sir Carter to jedyny syn gwiazdy, a album Black Is King to historia młodego króla, który poszukuje swojej drogi.

NAJNOWSZE