Blue Ivy Carter jak MAŁA DOROSŁA w trailerze albumu wizualnego Beyonce "Black Is King"

2020-07-30 21:36 nk
Blue Ivy Carter
Autor: Instagram.com/beyonce

Beyonce pokazała 8-letnią córkę, Blue Ivy Carter, w zwiastunie swojego nowego albumu wizualnego Black Is King. Choć dziewczynka pojawia się tylko przez chwilę, to jest ucharakteryzowana, jak prawdziwa gwiazda! Poznalibyście, że to kilkuletnie dziecko?

Blue Ivy Carter ma zaledwie osiem lat, a już obserwatorzy świata show biznesu wróżą jej oszałamiającą karierę. Dziewczynka jest córką Beyonce i Jay'a-Z, co już samo w sobie brzmi jak trampolina do sukcesu. Poza tym jest jednak śliczna, wszechstronnie utalentowana i - jak już kilkukrotnie udowadniała - bardzo inteligentna i dojrzała, jak na swój wiek.

Ostatnio córka Beyonce przeszła do historii jako najmłodsza laureatka BET Award!

Blue Ivy Carter w zwiastunie albumu wizualnego Beyonce, Black Is King

Beyonce i Jay-Z postawili sobie za cel najwyraźniej zapewnienie swojej pociesze jak najłatwiejszego startu, gdyby zdecydowała się na karierę w show biznesie. Blue Ivy Carter to dziś z pewnością jedno z najbardziej rozpoznawalnych celebryckich dzieci. Dziewczynka od najmłodszych lat występuje choćby w teledyskach swojej mamy.

Teraz Beyonce umieściła ją w zwiastunie swojego wizualnego albumu, Black Is King. Dzieło będzie można zobaczyć w całości w piątek, 31 lipca 2020, o 9:00 rano polskiego czasu w Disney+.

W półtoraminutowym trailerze dzieje się naprawdę dużo, jednak to pojawiająca się dosłownie przez sekundę córka Beyonce i Jay'a-Z zwróciła naszą uwagę w szczególny sposób. Choć dziecko ma zaledwie osiem lat, jego strój i makijaż mocno je postarzają!

Czy to na pewno dobry kierunek dla małej dziewczynki?

NAJNOWSZE