Jennifer Lopez i Ben Affleck całowali się publicznie! To już pewne - są parą!

2021-05-26 11:01

Jeśli ktoś jeszcze nie wierzył, że Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie zostali parą, z pewnością przekonają go najnowsze wiadomości! Gwiazda i jej dawny narzeczony widziani byli w sytuacji, która nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego, co naprawdę ich łączy! Według ostatnich doniesień Ben Affleck i Jennifer Lopez CAŁOWALI SIĘ publicznie po wspólnej wizycie na siłowni!

Krótko po zerwaniu zaręczyn z Alexem Rodriguezem Jennifer Lopez zaczęła spotykać się z Benem Affleckiem. Osoby z otoczenia aktorki przekonywały, że o żadnym romansie nie ma mowy, a Bena i J.Lo łączy jedynie przyjaźń. Okazuje się jednak, że łączy ich znacznie, znacznie więcej!

Jennifer Lopez i Ben Affleck oficjalnie są znów parą! Dawni narzeczeni całowali się publicznie, o czym donosi dziś niemal cała amerykańska prasa!

Jennifer Lopez i Ben Affleck znów razem!

26 maja 2021 roku w historii show-biznesu zapisze się jako wielki powrót BENNIFER, jak pieszczotliwie fani nazywali kiedyś związek Bena Afflecka i Jennifer Lopez.

Dziennikarze serwisu Page Six potwierdzają, że J.Lo i Ben Affleck całowali się podczas wspólnego wypadu do Miami! Parę widziano kilkakrotnie w jednoznacznych sytuacjach podczas ich wspólnej wizyty na siłowni!

Podczas ćwiczeń trzymali się blisko siebie, przytulali się do siebie i razem bawili. Dla wszystkich było jasne, że między nimi jest mocna chemia i że dobrze im ze sobą

- donosi z kolej źródło serwisu ET.

Podobnych relacji w amerykańskich serwisach jest więcej. Page Six cytuje naocznego świadka, który potwierdza, że Ben Affleck i Jennifer Lopez wyglądali razem na zakochanych, kiedy wychodzili z siłowni.

Cieszycie się z powrotu "Bennifer"?

Jennifer Lopez zerwała niedawno zaręczyny z Alexem Rodriguezem. Para miała się pobrać już w 2020 roku, jednak termin ślubu był dwukrotnie przekładany. Oficjalnym powodem odkładania uroczystości była pandemia. Dziś jednak wiele osób twierdzi, że chodziło o coś zupełnie innego.

Z kolei Ben Affleck na początku 2021 roku rozstał się ze znacznie młodszą od siebie kubańską aktorką Aną De Armas. Powody rozpadu tego związku nie są znane.

Jak Waszym zdaniem rozwinie się związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka? To tylko przygoda dawnych kochanków, czy może próba odbudowy dawnego gorącego związku?

Sonda
Wierzysz, że im się uda?
Jennifer Lopez

i

Autor: TASOS KATOPODIS/Getty AFP/East News
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Ben Affleck z papierosem

i

Autor: BOAZ/Backgrid/East News