Jennifer Lopez i Ben Affleck całowali się publicznie! To już pewne - są parą!

2021-05-26 11:01 mm

Jeśli ktoś jeszcze nie wierzył, że Jennifer Lopez i Ben Affleck ponownie zostali parą, z pewnością przekonają go najnowsze wiadomości! Gwiazda i jej dawny narzeczony widziani byli w sytuacji, która nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego, co naprawdę ich łączy! Według ostatnich doniesień Ben Affleck i Jennifer Lopez CAŁOWALI SIĘ publicznie po wspólnej wizycie na siłowni!

Krótko po zerwaniu zaręczyn z Alexem Rodriguezem Jennifer Lopez zaczęła spotykać się z Benem Affleckiem. Osoby z otoczenia aktorki przekonywały, że o żadnym romansie nie ma mowy, a Bena i J.Lo łączy jedynie przyjaźń. Okazuje się jednak, że łączy ich znacznie, znacznie więcej!

Jennifer Lopez i Ben Affleck oficjalnie są znów parą! Dawni narzeczeni całowali się publicznie, o czym donosi dziś niemal cała amerykańska prasa!

Jennifer Lopez i Ben Affleck znów razem!

26 maja 2021 roku w historii show-biznesu zapisze się jako wielki powrót BENNIFER, jak pieszczotliwie fani nazywali kiedyś związek Bena Afflecka i Jennifer Lopez.

Dziennikarze serwisu Page Six potwierdzają, że J.Lo i Ben Affleck całowali się podczas wspólnego wypadu do Miami! Parę widziano kilkakrotnie w jednoznacznych sytuacjach podczas ich wspólnej wizyty na siłowni!

Podczas ćwiczeń trzymali się blisko siebie, przytulali się do siebie i razem bawili. Dla wszystkich było jasne, że między nimi jest mocna chemia i że dobrze im ze sobą

- donosi z kolej źródło serwisu ET.

Podobnych relacji w amerykańskich serwisach jest więcej. Page Six cytuje naocznego świadka, który potwierdza, że Ben Affleck i Jennifer Lopez wyglądali razem na zakochanych, kiedy wychodzili z siłowni.

Cieszycie się z powrotu "Bennifer"?

Jennifer Lopez
Autor: TASOS KATOPODIS/Getty AFP/East News

Jennifer Lopez zerwała niedawno zaręczyny z Alexem Rodriguezem. Para miała się pobrać już w 2020 roku, jednak termin ślubu był dwukrotnie przekładany. Oficjalnym powodem odkładania uroczystości była pandemia. Dziś jednak wiele osób twierdzi, że chodziło o coś zupełnie innego.

Z kolei Ben Affleck na początku 2021 roku rozstał się ze znacznie młodszą od siebie kubańską aktorką Aną De Armas. Powody rozpadu tego związku nie są znane.

Ben Affleck z papierosem
Autor: BOAZ/Backgrid/East News

Jak Waszym zdaniem rozwinie się związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka? To tylko przygoda dawnych kochanków, czy może próba odbudowy dawnego gorącego związku?

Sonda
Wierzysz, że im się uda?
ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
NAJNOWSZE