Ben Affleck i Matthew Perry używają apki randkowej! Na TikToka trafiły ich wiadomości

2021-05-07 20:30 es
Ben Affleck i Matthew Perry
Autor: hotplota.pl

Zdaje się, że doniesienia o romansie z Jennifer Lopez to faktycznie plotki. Okazuje się, że Ben Affleck korzysta z popularnej wśród gwiazd aplikacji randkowej. Matthew Perry także! Na TikToku pojawiły się nagrania, w których celebrytki relacjonują i pokazują wiadomości, jakie dostały od aktorów. Sprawę skomentowała także Chrissy Teigen, która przygadała wszystkim.

W ostatnim czasie po Hollywood krążyły plotki jakoby Ben Affleck i Jennifer Lopez dali sobie kolejna szanse. Aktor był widziany pod domem gwiazdy, a nawet w jej samochodzie! Oczywiście oficjalnie wciąż chodzi tylko o przyjaźń... Być może faktycznie Ben Affleck szuka miłości gdzie indziej... Wiemy gdzie!

W tym samym miejscu szuka jej Matthew Perry. Panowie korzystają z aplikacji randkowej dla gwiazd. Po TiKToku krążą zdjęcia i nagrania ich wiadomości...

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22

Ben Affleck i Matthew Perry szukają miłości w apce randkowej

Gdzie gwiazdy poznają swoich partnerów? Rzadko zakochują się w osobach spoza show-biznesu. A w czasach pandemii, gdy większość wydarzeń towarzyskich jest odwołana znalezienie miłości to jeszcze trudniejsze wyzwanie. Na szczęście zawsze są...aplikacje randkowe.

Z TikToka dowiadujemy się, że Ben Affleck i Matthew Perry z nich korzystają. Celebrytka Nivine Jay opublikowała wideo, na którym dopisała:

Myśląc o tym, jak dopasowałam się z Benem Affleckiem na Rayi i pomyślałem, że to fałszywe konto, więc usunęłam parę. On wysłał mi wideo na Instagramie:

W tym momencie widzimy Aktora, który dopytuje: Nivine, dlaczego usunęłaś parę, to ja.

Inna celebrytka, Kate Haralson, wrzuciła na chwilę na TikToka wideo z FaceTime, gdzie rozmawiała z Matthew Perrym. Było to rok, temu, a zatem miała wtedy 19 lat. Para grała w 20 pytań, aby się lepiej poznać.

Ben Affleck i Matthew Perry nie dostają teraz najlepszych komentarzy. Niektórzy internauci nazywają ich desperatami!

- Wypytywanie, czemu ktoś usunął pare jest super żenujące

- Goście 50+ zaczepiający nastolatki na Raya... Obrzydliwe

- Co za desperat!

To tylko niektóre z komentarzy, które krążą na Twitterze.

Swoją opinię wyraziła także Chrissy Teigen.

Zgadzam się, że gwiazdy nie powinny tworzyć tych dziwacznych, zdesperowanych odpowiedzi wideo na temat Rayi, ale publikowanie prywatnych wiadomości jest słabe. Wszyscy zrobili głupio, gratulacje.

Podsumowała całą sytuację gwiazda.

Zgadzacie się?

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione

Pytanie 1 z 6
Potomkiniami króla Edwarda I są...

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE