Ben Affleck i Jennifer Lopez w 2003 roku

i

Autor: Mary Evans/Allstar/Graham Whitby Boot.

Jennifer Lopez i Ben Affleck spotkali się w idealnym momencie? "To dobre dla nich obojga"

2021-05-13 19:03

W ostatnim czasie Jennifer Lopez i Ben Affleck to ulubieńcy mediów. Ich spotkania wywołują ogromne zainteresowanie. Przed laty mieli stanąć na ślubnym kobiercu, ale ostatecznie się rozstali. Teraz ponownie zaciskają więź... Czyżby trafili na siebie w idealnym momencie. Źródła mówią, że obecna relacja jest "dobra "dla nich obojga".

Życie uczuciowe Jennifer Lopez w ostatnich tygodniach to mega gorący temat. Jeszcze niedawno gwiazda tworzyła jeden z najpiękniejszych związków Hollywood. Alex Rodriguez i Jennifer Lopez mieli się pobrać! Jednak tyle razy przekładali ślub, że aż się rozstali...

Kiedy myśleliśmy, że sytuacja się uspokaja, do gry wkroczył Ben Affleck. Niemal od razu po rozstaniu J LO ze sportowcem, pojawiły się plotki, że aktor tylko na to czekał... I faktycznie - kontak ex narzeczonych bardzo się poprawił w ostatnich tygodniach.

Jennifer Lopez i Ben Affleck regularnie są widywani razem! Czy z tego coś będzie?

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Relacja Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest "dobra dla nich obojga"

Jennifer Lopez i Ben Affleck są ostatnio na językach! Paparazzi chętnie polują na ich wspólne zdjęcia. Trzeba przyznać, że o nie nie trudno, bo para spędza sporo czasu razem.

Mówi się, że Jennifer Lopez i Ben Affleck dali sobie kolejną szansę! Źródło magazynu People zwraca uwagę, że mają teraz wiele wspólnego. Ben rozstał się z aktorką Ana de Armas w styczniu, a Jennifer w kwietniu odwołała ślub z Alexem Rodriguezem.

- Niezależnie od tego, czy skończą razem, czy nie, ta relacja jest dobra dla nich obojga. I nie jest to zaskakujące. Mają takie same doświadczenia po zerwaniu.

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione

Pytanie 1 z 6
Potomkiniami króla Edwarda I są...

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary.

Inne źródło w tym tygodniu podało, że Jennifer Lopez chętnie spędza czas z Benem Affleckiem, bo chce zobaczyć, dokąd ich to zaprowadzi.

Też jesteście ciekawi?

Poza tym, że Jennifer Lopez spędza czas z Benem Affleckiem, angażuje się także w charytatywne projekty. Ostatnio wystąpiła na koncercie Vax Live: