Bella Thorne gotowa na Halloween. Pierwsze miejsce za najbardziej skąpy strój!

2020-10-21 15:00 AM
Bella Thorne
Autor: EVGA/Backgrid/East News

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Zwyczaj ten jest najbardziej praktykowany w Stanach Zjednoczonych, dlatego też wiele gwiazd już teraz dokładnie wie, jakim przebraniem będą straszyć w Halloween. I choć dzień ten kojarzy się z mrocznymi postaciami to nie wszyscy wybierają przebrania duchów czy postaci z horrorów. Dowodem na to, że może być mniej strasznie ale jakże efektownie jest Bella Thorne.

Już we wrześniu sporo gwiazd planuje strój na Halloween. I choć wypada on ostatniego dnia października to z racji, że halloweenowy zwyczaj w USA jest bardzo popularny, wiele znanych osób i nie tylko z dużym wyprzedzeniem planują swój efektowny kostium. Większość z nich przebiera się za upiorne postacie ale nie Bella Thorne! Ona postanowiła wybrać coś bardziej… słodkiego.

Razem z siostrą wybrała strój elfa. Ale żeby nie było zbyt oczywiście, kostium jest tak skąpy, że bez problemu odsłania zarówno pośladki jak i biust aktorki. Obcisły gorset, pióra i skrzydła to nieodłączne elementy stroju Belli. W połączeniu z kolorowym makijażem, burzą włosów i charakterystycznymi, długimi uszami tworzą naprawdę mega efekt. By przyciągnąć jeszcze bardziej uwagę aktorka odsłoniła co nieco i dała nacieszyć oko internautom. Skąpy strój odsłania pośladki oraz piersi, dzięki przezroczystej górze bez problemu można zobaczyć też sutki gwiazdy!

ESKA XD #006

BELLA THORNE ZACHWYCIŁA INTERNAUTÓW SWOIM STROJEM

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać jak bardzo strój spodobał się fanom gwiazdy. Internauci wprost zachwycali się jej przebraniem, ale ciekawe, czy bardziej urzekła ich część prześwitująca, czy może inne elementy stroju… 😉 Tak czy inaczej mało kto przeszedł obok serii fotek obojętnie.

A Wy co sądzicie? Też jesteście zachwyceni Bellą? A może twierdzicie, że trochę przesadziła?

Wyświetl ten post na Instagramie.
Fairy sisters 🧚‍♀️🧚‍♀️ Post udostępniony przez BELLA (@bellathorne)
NAJNOWSZE