Premier Finlandii bez stanika hitem internetu. Ile lat ma Sanna Marin? ZDJĘCIA

2020-10-21 8:30 mm
Premier Finlandii Sanna Marin
Autor: EPA Pool/Associated Press/East News

Premier Finlandii pokazała się bez stanika na okładce znanego pisma, a w internecie natychmiast rozpętała się burza. Czy Sanna Marin przekroczyła granice przyzwoitości, jak twierdzi wielu krytyków Sanny Marin? A może rację mają ci, którzy przypominają liczne zdjęcia męskiej części polityków w znacznie bardziej odkrytych stylizacjach? Zobaczcie zdjęcie premier Finlandii bez stanika i oceńcie sami!

Gwiazdy bez stanika to żadna nowość. Praktycznie wszystkie celebrytki, artystki czy aktorki prędzej czy później decydują się na odważne (czasem BARDZO odważne) zdjęcia, pozując nie tylko bez stanika, ale nierzadko także całkiem topless. 

Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku polityków. A właściwie "polityczek". Za każdym razem, kiedy któraś z pań świata polityki ośmieli się odsłonić nieco więcej ciała, w mediach i w sieci rozpętuje się burza.

Tak właśnie było w przypadku młodej i pięknej premier Finlandii. Sanna Marin pokazała się bez stanika na okładce znanego pisma, wzbudzając tym samym wielkie kontrowersje - i to nie tylko we własnym kraju.

Czy słusznie?

Sposoby gwiazd na wieczną młodość | ESKA XD - Hotplota #6

Premier Finlandii bez stanika

Sanna Marin jest przewodniczącą Socjaldemokratycznej Partii Finlandii i jednocześnie sprawuje urząd premiera. Czy tak zaszczytne funkcje odbierają jej prawo do pokazania światu, że przy okazji jest także piękną kobietą?

Kiedy premier Finlandii pokazała się w magazynie modowym bez stanika i bluzki, w sieci zawrzało. Wiele osób zachwyca się urodą Sanny Marin. Część jednak atakuje premier Finlandii, twierdząc, że politykowi - zwłaszcza na tak wysokim szczeblu - nie przystoi takie zachowanie.

Czy oburzenie jest słuszne? Zobaczcie sami "gorszące" zdjęcie premier Finlandii bez stanika.

Ile lat ma Sanna Marin?

Urokliwa premier Finlandii ma 34 lata. Sanna Marin urodziła się 16 listopada 1985 roku w Helsinkach. Od 2020 roku jest przewodniczącą Socjaldemokratycznej Partii Finlandii, a od grudnia 2019 także premierem swojego kraju.

NAJNOWSZE