Bella Hadid i The Weeknd znowu razem? On był na jej urodzinach! Wiemy, co ich łączy!

2019-10-12 15:00 nk
Bella Hadid
Autor: SplashNews.com/East News

The Weeknd był gościem na imprezie z okazji 23. urodzin Belli Hadid. Para spędziła razem dużą część tego wieczoru. Czy modelka i piosenkarz znowu się spotykają? To byłby co najmniej trzeci ich powrót! Wiemy z dobrze poinformowanego źródła, jak naprawdę obecnie układa się relacja między nimi! Sprawdźcie szczegóły!

Wygląda na to, że Bella Hadid i The Weeknd to niekończąca się historia. Para zaczęła się spotykać na początku 2015 roku i od tamtego czasu już co najmniej dwa razy się rozstawała. Ostatni raz około dwóch miesięcy temu. Czy Bella i Abel znowu za sobą zatęsknili?

The Weeknd na urodzinach Belli Hadid!

9 października 2019 roku Bella Hadid skończyła 23 lata. W ramach swojego święta modelka świętowała aż dwa dni. Jednego zjadła obiad z siostrą, mamą i Dua Lipą - dziewczyną Anwara Hadida - w nowojorskim Soho. Drugiego dnia odbyła się wielka impreza dla znajomych, Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Taylor Swift, Hailee Steinfeld i The Weeknd, który specjalnie na ten wieczór przyleciał z Kanady!

Jak podają świadkowie, Bella Hadid i The Weeknd niemal cała imprezę trzymali się blisko siebie i po prostu razem bawili. Oczywiście od razu pojawiły się plotki, że ex para do siebie wróciła. Ile w tym prawdy?

Serwis TMZ, powołując się na na źródła z najbliższego otoczenia Belli Hadid i The Weeknda podaje, że tym razem w grę nie wchodzi kolejny powrót! Para podobno postanowiła zostać dobrymi przyjaciółmi. I - jeśli to prawda - to wygląda na to, że świetnie im to wychodzi. Byli zakochani podobno po prostu lubią swoje towarzystwo, więc chcą  kontynuować znajomość na stopie koleżeńskiej.

Wierzycie, że wytrzymają?

The Weeknd
Autor: https://www.instagram.com/abelvocals
NAJNOWSZE