Gigi Hadid i Antoni Porowski na spacerze! Oboje znów są singlami

2019-10-08 13:12 kp

Single trzymają się razem! Gigi Hadid, która jeszcze do niedawna angażowała się w nową relację z Tylerem Cameronem, wróciła do singielskiego życia i spędza czas ze znajomymi. Ostatnio paparazzi przyłapali ją podczas spaceru z polsko-kanadyjskim aktorem, Antonim Porowskim. Celebryci mają o czym rozmawiać, bo on też znów jest wolny.

Trudno nazwać poprzednią relację Gigi Hadid poważnym związkiem. Modelka przez kilka tygodni spotykała się z gwiazdorem show The Bachelorette, Tylerem Cameronem, jednak wygląda na to, że media nadały tej znajomości znacznie większą rangę niż powinny. Wprawdzie celebrytka zabrała nawet Tylera do Holandii na pogrzeb swojej babci, jednak dziś tę dwójkę niewiele już łączy, a ci, którzy widzieli w Tylerze nowego Zayna Malika, mogą pogrzebać swoje nadzieje.

Swój wolny czas Gigi Hadid spędza więc na przepędzaniu z wybiegu intruzów ;) i spotkaniach ze znajomymi. Tym razem paparazzi przyłapali ją z celebrytą o polskich korzeniach, Antonim Porowskim.

Gigi Hadid i Antoni Porowski na spacerze

W Polsce o Antonim Porowskim zrobiło się głośno przed kilkoma miesiącami, gdy celebryta wystąpił w teledysku do piosenki Taylor Swift You Need To Calm Down. W rzeczywistości jednak Antoni już od dawna obraca się w światku amerykańskiego showbiznesu. Polsko-kanadyjski aktor zdobył popularność w programie Queer Eye, a jego profil na Instagramie śledzą ponad 3 miliony osób.

Gigi Hadid i Antoni Porowski wybrali się razem do restauracji BONDST w Nowym Jorki, gdzie zapewne omawiali swoje zakończone już związki. Podobnie jak Gigi Hadid, Antoni rozstał się ostatnio z chłopakiem, Trace Lehnhoffem.

Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE