Bella Hadid szczerze o walce z nałogiem: "Czułam, że nie będę w stanie się kontrolować"

2022-01-24 12:33 AM
Bella Hadid, Kendall Jenner
Autor: Eliot/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Bella Hadid opowiedziała o swojej walce z uzależnieniem od alkoholu. Obecnie modelka trzyma się z dala od picia, ale jeszcze jakiś czas temu obawiała się o swoje własne zachowanie po wypiciu kilku kieliszków…

Bella Hadid to kolejna gwiazda, która udowadnia, że życie w blasku fleszy do najłatwiejszych nie należy. W rzeczywistości daleko modelce do idealnego życia i nieskazitelnego wizerunku.

Bella otworzyła się na temat walki z alkoholem. Jak sama zdradziła, były w jej życiu momenty, kiedy alkohol brał górę i Bella miała problem z kontrolowaniem siebie i swojego zachowania.

Kochałam alkohol i doszłam do tego, że nawet zaczęłam, no wiesz, odwoływać spotkania towarzyskie, bo czułam, że nie będę w stanie się kontrolować.

- mówiła.

Czy tylko to spowodowało, że modelka postanowiła zrezygnować z sięgania po alkohol? Nie! Główną motywacją do zmian, była wizyta u lekarza i wykonanie prześwietlenia głowy. Badania pokazały, w jak dużym stopniu alkohol negatywnie odbił się na mózgu Belli.

Dużo trudniej było podnieść szkło. Nie czuję potrzeby picia, ponieważ wiem, jak to wpłynie na mnie o 3 nad ranem, kiedy budzę się z okropnym niepokojem, myśląc o tej jednej rzeczy, którą powiedziałam pięć lat temu, kiedy skończyłam liceum.

- zdradziła.

Wiedzieliście, że Bella miała takie problemy?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE