Będzie prequel House of Gucci? Jared Leto podał tytuł!

2022-01-17 11:08 mm
Jared Leto na premierze filmu Dom Gucci
Autor: Invision/Invision/East News

Film "Dom Gucci" to jeden z największych kinowych hitów ubiegłego roku i - zdaniem wielu krytyków - pewniak do kilku Oscarów. Czy to możliwe, aby jego obsada ponownie spotkała się na planie? Jared Leto jest na "tak" i głośno mówi o prequelu "House of Gucci". Ma już nawet tytuł! To tylko żart aktora czy zapowiedź niespodzianki, która z pewnością ucieszyłaby miliony fanów?

Dawno żaden film nie zgromadził na ekranie tylu gwiazd, co ubiegłoroczny "Dom Gucci". Nic dziwnego, że dzieło Ridleya Scotta stało się takim hitem, skoro na liście aktorów filmu znalazły się takie znakomitości, jak Lady Gaga, Adam Driver, Jeremy Irons, Jared Leto, Salma Hayek czy Al Pacino.

Czy chcielibyście, żeby historia z "House of Gucci" ponownie trafiła na ekrany? Jared Leto chyba wierzy, że to możliwe! Podczas jednego z ostatnich wywiadów odtwórca roli Paolo Gucciego rozbudził nadzieje fanów mówiąc o PREQUELU głośnej produkcji! Jared ma już nawet propozycję tytułu.

Będzie prequel "Domu Gucci"?

Jared Leto gościł niedawno w programie "The Jess Cagle Show" na antenie SiriusXM. Podczas rozmowy słynny muzyk i aktor opowiedział o pomyśle na historię poprzedzającą wydarzenia pokazane w filmie "Dom Gucci". Prequel ubiegłorocznej produkcji jego zdaniem mógłby zgłębić relacje pomiędzy Paolo a Aldo (w tej roli wystąpił niezastąpiony Al Pacino).

Chętnie zrobiłbym prequel "Domu Gucci". Mógłby nosić tytuł "Just the Two of Us"

- wyznał Jared Leto.

Nie wiemy jeszcze niestety, jak na pomysł nakręcenia prequela zapatruje się Ridley Scott. No i wywołany do tablicy Al Pacino. Ale biorąc pod uwagę sukces "Domu Gucci" możemy zakładać, że propozycja rzucona przez Jareda jest dla nich bardzo kusząca :)

Chcielibyście obejrzeć prequel "House of Gucci"?

Sonda
Czy to dobry pomysł?
ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
NAJNOWSZE