Beata Tadla MOGŁA UMRZEĆ podczas porodu! Syn dziennikarki zdradził szczegóły w sieci!

2021-03-13 23:00 RD
Beata Tadla z synem
Autor: WBF Beata Tadla z synem

Beata Tadla była w bardzo złym stanie! Wszystko przez poród, który zagrażał jej życiu. Dziennikarka raczej nie lubi wracać myślami do tych chwil. W sieci wypowiedział się jednak w tej sprawie jej syn, Janek. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata Tadla jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Przez lata związana była z telewizją TVN. Później przeszła do Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła między innymi główne wydanie Wiadomości. Po tej przygodzie można było ją zobaczyć jeszcze między innymi w programie “24 godziny” emitowanym w Nowa TV czy w porannym paśmie w Onecie. Jeżeli chodzi o jej życie prywatne, to ostatnio układa się bardzo dobrze. Niedawno dziennikarka wzięła ślub ze swoim partnerem. 

Tymczasem syn Beaty Tadli postanowił podzielić się strasznymi przeżyciami mamy. 

Chiny zbudowały sztuczną gwiazdę | ESKA XD - Mobmania #18

Chodzi o poród. Okazuje się, że Beata Tadla otarła się o śmierć. 

Niedawno usłyszałem, że dzieci z cesarki powinny obchodzić „dzień wydobycia” zamiast urodzin. Grubo? Płakać mi się chce. I to jest ta katolicka miłość do bliźniego? 

napisał Janek na Instagramie. Dodał tam również wpis ze szczegółami dotyczącymi porodu. 

To, co jest dla mnie najbardziej niezrozumiałe, to to, że dla niektórych cesarka jest czymś chorym i nieboskim. Moja mama, rodząc mnie, prawie straciła życie. Bardzo długo chorowała i mogłoby jej z nami nie być. Miała cesarkę, zachorowała na sepsę, a po porodzie nie widziała mnie przez kilka miesięcy

dodał syn Beaty Tadli. 

QUIZ: Najbardziej kontrowersyjne teledyski wszechczasów. Znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 20
W tym teledysku nikt nie jest ubrany. Nagi wokalista jest otoczony nagimi modelkami. Jaki tytuł nosiła piosenka zespołu The Beloved, która dzięki temu teledyskowi stała się ogromnym hitem pierwszej połowy lat 90.?
The Beloved
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE