Rita Ora zmienia wizerunek. Pomarańczowe włosy i jasne brwi skradną serca fanów?

2021-03-12 16:00 AM
Rita Ora
Autor: Kristin Callahan/Everett Collection

Rita Ora to fanka metamorfoz. Gwiazda nie lubi gdy zbyt mocno wieje nudą dlatego długo przy jednym wizerunku nie pozostaje. Teraz zdecydowała się na bardziej wiosenny look. Pomarańczowe włosy i jasne brwi to teraz jej znak rozpoznawczy!

Po dość głośnej akcji ze zorganizowaniem imprezy urodzinowej, Rita Ora postanowiła na jakiś czas zniknąć i przeniosła się do Australii. Rita nie miała jednak zamiaru bezczynnie siedzieć. Ku zaskoczeniu fanów w lutym w wydała mini album o nazwie Bang na którym znalazły się utwory, które stworzyła m.in. z Davidem Guettą.

Wydanie nawet najmniejszego albumu zobowiązuje, dlatego Rita Ora postanowiła na metamorfozę i od tej pory na Instagramie znaleźć ją możecie w zupełnie nowej odsłonie.  W pomarańczowych włosach i jasnych brwiach jest naprawdę nie do poznania. Internauci, którzy już przyzwyczaili się do wizerunkowych metamorfoz swojej idolki również teraz nie są zaskoczeni jej wyglądem.

Rita Ora bez tajemnic

Pytanie 1 z 8
Kiedy gwiazda się urodziła?

Pod fotką na której ubrana jest w obcisłe, czarne body Rita zebrała mnóstwo pochwał. Ciekawe tylko jak długo pomarańczowe włosy będą jej towarzyszyć.

Ps. Chcielibyście, żeby nowa fryzura Rity na dłużej z nią została?

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE