Beata Kozidrak wspomina Krzysztofa Krawczyka! „Płaczę i żałuję…”

2021-04-10 19:58 RD
Beata Kozidrak
Autor: WBF

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka odbył się w sobotę, 10 kwietnia. Uroczystości były transmitowane w telewizji, a także w Internecie. Transmisję śledziła między innymi Beata Kozidrak, która postanowiła pożegnać artystę w swoich mediach społecznościowych. Przeczytajcie więcej na hotplota.pl.

Krzysztof Krawczyk zmarł nieoczekiwanie w poniedziałek wielkanocny. Artysta wcześniej walczył z koronawirusem, ale wyszedł ze szpitala i - jak potwierdził menadżer zmarłego artysty i żona Krzysztofa, Ewa - to nie COVID był przyczyną śmierci Krawczyka. Piosenkarz miał 74 lata. W sobotę, 10 kwietnia odbyły się uroczystości pogrzebowe. Msza odbyła się w Łodzi. Była ona transmitowana między innymi w Telewizji Polskiej, ale także na licznych kanałach w mediach społecznościowych. Mimo to przed świątynią zebrały się dziesiątki osób, które chciały osobiście pożegnać zmarłego artystę. Z takiej opcji nie skorzystała Beata Kozidrak. Gwiazda oglądała transmisję uroczystości. Jednocześnie postanowiła pożegnać swojego kolegę po fachu w mediach społecznościowych. 

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Beata Kozidrak na swoim instagramowym profilu zamieściła archiwalne zdjęcie Krzysztofa Krawczyka ze wzruszającym podpisem. 

Krzysztof Nikt Cie nie zastąpi bo byłeś OSOBOWOŚCIĄ JEDYNĄ. 

Płacze i żałuje ze nie moglam z Toba rozmawiac dluzej tak jak kiedys w Opolu żegnam Cie MOJ PRZYJACIELU - Artysto!

Do zobaczenia ❤️

NAJNOWSZE