Beata K. wypiła LITR WINA i wsiadła do auta. Są szczegóły aktu oskarżenia

2021-10-27 15:50 es
Beata K.
Autor: WBF

Na początku września dotarła do nas informacja, która wstrząsnęła wszystkimi. Uwielbiana w całej Polsce wokalistka, Beata K. została zatrzymana za jazdę po pijaku. Artystka opublikowała oświadczenie, w którym przyznała się do winy i przeprosiła. Teraz do sieci trafiły szczegóły aktu oskarżenia. Beata K. zeznała, że tym, jak usiadła za kółko, wypiła litr wina.

Na początku września opinia publiczna została zelektryzowana wiadomością, że znana gwiazda została zatrzymana za jazdę pod wpływem. Prowadzenie samochodu po używkach zawsze jest głośno krytykowane. Tym razem wywołało szczególnie duże oburzenie, bo zatrzymana została, uwielbiana wokalistka Beata K.

Już kilka godzin później artystka opublikowała w social mediach oświadczenie, w którym przyznała się do winy i przeprosiła. To jednak za mało. Gwiazda została oficjalnie oskarżona. Teraz Super Express dotarł do szczegółów aktu oskarżenia.

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Beata K. prowadziła po wypiciu litra wina

Już niedługo po zatrzymaniu wokalistki wiadomo było, że wcześniej spożywała alkohol z przyjaciółmi. Teraz na światło dzienne wypłynęły szczegóły feralnego zdarzenia. Super Express dotarł do szczegółów aktu oskarżenia oraz zeznań świadków. To właśnie inni kierowcy zatrzymali gwiazdę na miejscu do czasu przybycia policji.

Jedna z osób zeznała, że samochód, który prowadziła Beata K. "rozpędzał się i gwałtownie hamował". Pijana gwiazda miała wjeżdżać na krawężnik i niespodziewanie zmieniać pas, a to "wymuszało reakcję innych uczestników ruchu". Jadąca nieopodal kobieta zaniepokoiła się i zadzwoniła na policję. Jechała za Beatą K., pozostając w kontakcie z funkcjonariuszami.

Ci, gdy dotarli na miejsce, zidentyfikowali osobę prowadzącą pojazd. Przeprowadzono też badanie alkomatem, które wykazało 0,93 mg/l. Na kolejnym badaniu ta ilość jeszcze wzrosła! Wykazało 0,96 mg/l.

Beata K. zeznała wówczas, że była na spotkaniu, które zakończyło się około 2:00 w nocy 1 września 2021. Tam wypiła wino w łącznej ilości około jednego litra.

Artystka trafiła do Komendy Rejonowej Policji Warszawy, gdzie powtórzono badanie trzykrotnie - 0,83 mg/l, drugi 0,87 mg/l, trzeci zaś 0,85 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Na miejscu Beata K. przyznała się do winy.

Gwiazda czeka teraz na wyznaczenie terminu rozprawy sądowej.

Za jazdę pod wpływem Beata K. może nawet trafić do więzienia na dwa lata! Nie jest jedna pierwszą gwiazdą, która siedziałaby w więzieniu. Kto zrobił sobie "wakacje na koszt państwa"?

NAJNOWSZE