Dlaczego Beata K. nie trafiła na IZBĘ WYTRZEŹWIEŃ? Policja wyjaśnia!

2021-09-06 16:09
Beata K.
Autor: WBF Beata K.

W ubiegłym tygodniu media obiegły informacje o zdarzeniu, które miało miejsce w Warszawie. Znana piosenkarka prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Teraz policja zdradza kulisy zatrzymania. Dlaczego Beata K. nie trafiła na izbę wytrzeźwień? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Beata K. została w ubiegłym tygodniu prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Finalnie okazało się, że w wydychanym powietrzu znana piosenkarka miała 2 promile. Po wizycie na komendzie, gdzie odbyło się drugie badanie, a także spisaniu danych mogła wrócić do domu. Wiele osób zastanawia się, dlaczego nie trafiła na izbę wytrzeźwień? Jak wyglądało zatrzymanie? 

SEKRETY piłkarzy [GROSICKI, LEWANDOWSKI, SZCZĘSNY] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #30

Dziennikarzom Faktu udało się porozmawiać z przedstawicielami policji. Podkom. Robert Koniuszy, rzecznik policji na warszawskim Mokotowie zapewnia, że Beata K. nie mogła liczyć na żadne przywileje czy taryfę ulgową tylko dlatego, że jest znana. 

Pani Beata nie różni się od zwykłego Kowalskiego sprzedającego pączki na rogu. Do izby przewozi się osobę, którą zabiera się z parku, która pozostawiona stwarza zagrożenie dla swojego życia i zdrowia, bądź zdrowia innych. W tym przypadku mieliśmy do czynienia z kierowcą znanym, posiadającym adres zamieszkania, z dowodem osobistym. Nie było żadnych przesłanek, które by wskazywały, że nie przyjdzie złożyć wyjaśnień, ucieknie czy zatrze ślady (...) Była zatrzymana do czasu wykonania niezbędnych czynności, czyli przywieziona do komendy, zbadana na trzeźwość na urządzeniu stacjonarnym, bo w takim przypadku bada się kilkoma urządzeniami. To przestępstwo zagrożone jest karą do dwóch lat więzienia. Już zabrano jej prawo jazdy i odpowie przed sądem

cytuje policjanta Fakt. 

QUIZ - Auta gwiazd. Wiesz, czym jeżdżą celebryci?

Pytanie 1 z 10
To zdecydowanie ulubiona marka Cezarego Pazury. Mowa o...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE