TTBZ: Basia Kurdej-Szatan jako Cleo! Poradzi sobie ze słowiańskim klimatem?

2021-10-21 20:20 es
Basia Kurdej-Szatan jako Cleo
Autor: Polsat

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo obserwujemy niezwykłe metamorfozy. Uczestnicy często wcielają się w postaci zza oceanu. Tym razem jednak Basia Kurdej-Szatan pokaże się fanom w dobrze znanej stylizacji... Jak poradzi sobie jako Cleo?!

Basia Kurdej-Szatan cieszy się wielką popularnością i jeszcze większą sympatią wśród Polaków. Pokochali ją za sprawą roli w serialach, a teraz mają okazję, żeby ocenić jej talent wokalny. W obecnej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo występuje właśnie Basia Kurdej-Szatan. Aktorka nie ukrywa, że do udziału w programie zachęcił ją mąż - Rafał Szatan.

W najnowszym odcinku Basia Kurdej-Szatan zmierzy się z kreacją szalenie popularnej wokalistki. Jak sobie poradzi?

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Basia Kurdej-Szatan jak Cleo w TTBZ

Cleo od lat wzbudza prawdziwy szał. To najbardziej znana słowianka, która wyniosła kulturę ludową na zupełnie nowy poziom. Każda jej piosenka z miejsca staje się hitem. Dorównać jej to prawdziwe wyzwanie.

W najnowszym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Basia Kurdej-Szatan spróbuje swoich sił właśnie jako Cleo. Zmierzy się z piosenką Dom.

Tym wykonaniem oczarowała publiczność oraz jury!

To było wykonanie „jeden do jednego”! A to jest bardzo trudne zadanie, bo Cleo ma bardzo charakterystyczny sposób śpiewania, świetny wokal, którego używa świadomie w każdym mikromilimetrze! A ty to bardzo precyzyjnie odtworzyłaś. Basia, gratuluję ci, jestem naprawdę zachwycona.

Powiedziała Katarzyna Skrzynecka.

Czy faktycznie Basia Kurdej-Szatan tak dobrze wcieliła się w Cleo? Oceńcie to sami! Nowy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo już w ten piątek 22 października o godzinie 20:05 w Polsacie.

Basia Kurdej-Szatan jako Cleo
Autor: Polsat
Basia Kurdej-Szatan jako Cleo
Autor: Polsat
NAJNOWSZE