Basia Kurdej-Szatan też wydaje książkę o sobie. Kiedy premiera?

2021-10-18 22:02 es
Basia Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.10.2021
Autor: Polsat Basia Kurdej-Szatan w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15.10.2021

Nadchodzi prawdziwa fala książek o celebrytkach. Tym razem Basia Kurdej-Szatan! Gwiazda na Instagramie zapowiedziała, że wydaje publikację na swój temat. Na razie nie zdradza szczegółów, a jedynie odsyła fanów na specjalnie utworzoną stronę internetową. Czekacie już na premierę?

Kilka miesięcy temu Magda Gessler wydała swoją biografię. Tym samym królowa polskich restauracji zaczęła prawdziwą falę. Niedawno Karolina Pisarek poinformowała, że już wkrótce wypuści swoją autobiografię. Modelka chce opowiedzieć o swojej drodze do kariery bez cenzury...

Czy na identyczną szczerość zdobędzie się Basia Kurdej-Szatan? Jej książka wyjdzie już wkrótce!

Daria - pierwszy wykon Paranoia na żywo! [ESKA Live]

Książka Basi Kurdej-Szatan coraz bliżej

Gwiazda poinformowała fanów o nowym projekcie na Instagramie. Już niedługo jej fani będą mieli okazję przeczytać więcej szczegółów o życiu aktorki. Basia Kurdej-Szatan odsyła ich do specjalnie przygotowanej strony internetowej.

Zapraszam Was serdecznie! Zostawcie mi swojego maila na stronie (link również w BIO), będziecie na bieżąco z informacjami a propos książki, którą już niebaweeem będę miała w swoich rękach❤️📖❤️ tak się cieszę! :)))

Napisała.

Na razie Basia Kurdej-Szatan nie zdradza daty premiery. Wiemy natomiast, że jej książka będzie miała formę długiego wywiadu, który przeprowadziła Magda Bober.

Czekacie?

Barbara Kurdej-Szatan bez tajemnic

Pytanie 1 z 6
Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się trzeciego dziecka.
NAJNOWSZE